Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Balık İle Balık / Burçlar Arası Uyum

Konusu 'Balık Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 31 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

  31 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  30.905
  Beğeni:
  18.493
  Ödül Puanları:
  488
  BALIK ERKEĞİNE GÖRE BALIK KADINI

  Balık erkeğiyle Terazi kadını ilişkisinin analizinde söylediğimiz gibi, Balık ona benzeyen insanlarla iyi anlaşır. İki Balığın ilişkisinde bu durum iyice gün ışığına çıkar. Eğer iki Balık insanı birbirlerini bulurlarsa, bundan, en güzel aşk hikayesi çıkabilir.

  Tek problem, ikinizin de çok hassas ve kuruntulu olmanız, severek rüyalara dalıp gerçeklikten kaçma olasılığınızdır. İki Balık bu ilişkide hayallere dalacaklar. Bu tehlikenin varlığı gizlenemez. Bunun için, ilişkinin erkeksi ve güçlü tarafı olup, eşinizi sorumluluk almaya yöneltmelisiniz. Böylece onu kendinize bağlamış olursunuz.

  Çocuklar sayesinde ikiniz de daha sorumlu davranabilirsiniz. Çocuklarınızı gerekli otoriteyle yetiştirmeye dikkat edin. Balık insanı olarak vermeye çalıştığınız sevgi, can sıkıcı da olabilir.

  Balık kadını yumuşak huylu ve uyumludur. Bu sekste de geçerlidir. Balık kadını, Balık erkeğinin ne istediğini hisseder ve ona düşünceleri doğrultusunda hitap eder. Bu da uyumu beraberinde getirir.


  BALIK KADININA GÖRE BALIK ERKEĞİ

  Muhtemelen arkadaşlarınız size çok ortak yönünüz olan bir erkekle ilişkiye girmemenizi öğütleyeceklerdir. Siz her durumda güvenebileceğiniz bir eşe ihtiyaç duyuyorsunuz. Ama iki Balık insanının iyi ve uzun bir ilişkiye giremeyecekleri, mutlak olarak söylenemez. Her koşulda aranızda sıkı bir ilişki olacaktır, çünkü iki Balık, hayatın sert rüzgarıyla savrulmamak için birbirlerine sokulmalıdır.

  Düşerlerse de beraber düşerler. Eşlerden biri ölürse, genelde diğeri de birkaç haftadan sonra onu izler. Bir şeyi unutmayın: Birbirlerine çok bağlı ebeveynlerin çocukları, ya tamamen duygusuz ya da çok duygusuz olurlar. Her iki durum da çocukların gelişmesi için iyi değildir
   
 2. 30 Nisan 2010
  Konu Sahibi : Elif
 3. Pink7

  Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

  Katılım:
  13 Mart 2010
  Mesajlar:
  2.075
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  106
  balık kadını bence erkeğe göre daha iyi :))))