En başarılı bulduğunuz balık ve deniz ürünleri tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    1.215
  • Anket Kapalı .

nuryolu

Naber kiz sinsi !
Pro Üye
Emoji Skoru
17.609
sırf bukadar kısı olan bızlerı etıketleme sabrına bı oyum daha olsa bıdaha verırdım :KK70:
ellerıne saglık harıka gorunuyordu
yemişinizdir hemen de o guzelım yemegı :kk77:

Ne tatlisin :KK19:
Cok tesekkur ederim canim :KK200: Esim balik sevmez o bile severek yedi ,tavsiye ederim :KK66:

Jelesec

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
9.882
teşekkür ederim arkadaşım:KK19: madalyasız olur mu :rolleyes: her şey madalya içindi... :p
Çok utandım arkadaşım yazını görünce dank etti yarışmada varmışsın :KK23: üstelik birinci olmuşsun En Büyük KK:KK52::KK76::KK36: oy vermedim iki oyu da başkasına verdim büyük balık seviyorum diye :KK70:bak bileğinin hakkı ile almışsın madalyayı :KK25: tebrikler:KK19:

Tüm katılanların emeğine sağlık :KK52:

FAZLANAZLI

hak yerini buldu!
Pro Üye
Emoji Skoru
10.160
Çok utandım arkadaşım yazını görünce dank etti yarışmada varmışsın :KK23: üstelik birinci olmuşsun En Büyük KK:KK52::KK76::KK36: oy vermedim iki oyu da başkasına verdim büyük balık seviyorum diye :KK70:bak bileğinin hakkı ile almışsın madalyayı :KK25: tebrikler:KK19:

Tüm katılanların emeğine sağlık :KK52:
teşekkür ederim canım arkadaşım :KK200::KK200::KK19::KK15: düşün sana bile demedim ben yarışmaya katıldığımı :KK22:

herkesin emeğine sağlık En Büyük KK

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Emoji Skoru
246.976
Nevreste ne bu apoletler.
Acayip kısmandım bak görünce şimdi.
Tekini ver de yarına kadar takayım bari:KK53:
Canım ikisi yemek yarışması 1. liği :KK45:Pembe kurdelede meme kanseri sigortası için verildi...:KK39:Hangisini istersin:-)

WanttobeGeek1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.877
Bu yaklaşım biraz yanlış, oy veren 400 küsur kişinin grup oluşturmuş ve oyları toplanmış olabilmesi.. İlginç geldi. Bende oyumu verdim kendisiyle tanismiyorum. Benide zan altında bırakmış olmuyor musun?
Oylamaya tüm KK katılırken böyle düşünmek çok yanlış geldi bana.
Ay arkadaşlar allah aşkına cinayet masasına çevirmeyin olayı..Ben düşündüğümü söyledim ki bunun doğru ya da yanlış olduğuna herhangi biriniz karar vericek merci değilsiniz sadece fikrimi söyledim.Daha doğrusu şüphelendiğimi ki bu sitede bunun olduğunu(en azından bir dönem) hepimiz biliyoruz.demek ki yanılmışım olabilir ben %100 böyle ve herbir oy veren arkadaşı demişim gibi davranmayın.Kendini bilen üstüne alınmaz zaten.olayı dramatikleştirmeyin konuyu burda kapatalım lütfen çünkü asıl şuan birinci olan arkadaşa ayıp oluyor.

Olayı anladım ben.Millet evinde devamlı pişirdiği,bildiğine oy vermiş.Yani lezzetini bildiğine..olabilir tabi

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Emoji Skoru
246.976
Fark etmez renk katsın da bana..bı ara da kurkler vardı zengın havası verıyordu ya cok guzeldı:KK50:
Evet onlarda çok güzeldi :KK19:Mesaj sayısına göre veriliyordu.:KK45:
Benim çenem düşük onlar profilime sığmaz :KK23::KK48:

Yukarı Alt