Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Balık Yağı

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve helera tarafından 31 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : helera
  1. helera

helera Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar aranızda çocukları için balıkyağı kullanan varmı,kızım çok zayıf azıcık kilo alsa daha dirençli olur diye düşünüyorum.balık yağı önerdiler,kararsız kaldım,siz ne dersiniz, şimdiden teşekkürler.

2. 1 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : helera
  3. marsel

marsel Ziyaretçi

bende kızım için kullanmayı düşünmüştüm bi ara ama çevremden 2 farklı ses çıkınca ben vazgeçtim....

ama kullanan arkadaşlarım var ve faydasınıda görmekteler....

doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim....

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.