• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Balikesir///10

Davina

❤️HÜRREMGİLLER❤️ +90
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2009
3.986
13.383
Merhaba,
Akçaya yerleşmeyi düşünüyoruz ailecek. Oralar hakkında bilgi verebilecek olan var mı bana? İş imkanı, kışın nasıl yaşam vs.

papatyabuketi

İyi çocukolursan belki Şirinleribile görebilirsin
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
1.972
1.501
Merhaba,
Akçaya yerleşmeyi düşünüyoruz ailecek. Oralar hakkında bilgi verebilecek olan var mı bana? İş imkanı, kışın nasıl yaşam vs.
Merhaba, akçay çok küçük bir yer. Yazın müthiş kalabalık ve bol etkinlikli olmakla beraber kışın terkedilmiş bir kasaba misali devam eder. İş imkanı yazın muhtemelen çoktur, mekanlar eleman arıyorlardır ama kış için birşey diyemem.

Davina

❤️HÜRREMGİLLER❤️ +90
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2009
3.986
13.383
Merhaba, akçay çok küçük bir yer. Yazın müthiş kalabalık ve bol etkinlikli olmakla beraber kışın terkedilmiş bir kasaba misali devam eder. İş imkanı yazın muhtemelen çoktur, mekanlar eleman arıyorlardır ama kış için birşey diyemem.
Teşekkür ederim cevap için. Bandırmaya bakacagım birazda sanırım.

papatyabuketi

Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
1.972
1.501
Teşekkür ederim cevap için. Bandırmaya bakacagım birazda sanırım.
Rica ediyorum, orası daha güzeldir. Hatta İzmirdeki karşıyakalıyım, izmirliyim muhabbeti balıkesirde bandırma için geçerlidir :)

Davina

❤️HÜRREMGİLLER❤️ +90
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2009
3.986
13.383
Rica ediyorum, orası daha güzeldir. Hatta İzmirdeki karşıyakalıyım, izmirliyim muhabbeti balıkesirde bandırma için geçerlidir :)
Ekşi sözlükte okudum onu dün :) hiç haberim yoktu çok şaşırdım.
Siz nerede yaşıyordunuz?

demt35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2017
1.966
799
Bandırma Balıkesir e göre bambaşkadır, 24 saat yaşayan bir şehir, BAlıkesirde aksam 8 den sonra hayat biter ne yazıkki

sedulu

Say my name!
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Haziran 2011
15.952
4.239
Cok sessiz kalmış memleket sayfası. Uzun süre sonra yeniden Balıkesir’e dönmek güzel

papatyabuketi

Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
1.972
1.501
yaa bugün ılıca park termale gidelim diyoruz ne dersiniz nasıl bir yer?