• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesinde Doğum

Sunnys

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2019
231
236
İyi günler arkadaşlar..
Aranızda Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesinde doğum yapan var mı ?
Varsa deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

Dreamweaver

3 vakte kadar 5
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2015
648
1.066
Balıkesir de seçenek yok zaten, bir de sevgi hastanesi var ,donanım olarak şehir hastanesi onu dörde katlar

Sunnys

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2019
231
236
Balıkesir de seçenek yok zaten, bir de sevgi hastanesi var ,donanım olarak şehir hastanesi onu dörde katlar
Maalesef yok ya..Şehir hastanesi özel olduğu için daha mı ilgili olurlar yoksa şehir hastanesi çok mu karışık olur bilemiyorum..Bu şehire yeni geldim eşimin işi dolayısıyla ve kafam çok karışık bu konuda teşekkür ederim cevap için 😊

Dreamweaver

3 vakte kadar 5
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2015
648
1.066
Maalesef yok ya..Şehir hastanesi özel olduğu için daha mı ilgili olurlar yoksa şehir hastanesi çok mu karışık olur bilemiyorum..Bu şehire yeni geldim eşimin işi dolayısıyla ve kafam çok karışık bu konuda teşekkür ederim cevap için 😊
Şehirde ki tek özel hastane olduğu için çok ta iyi olduğunu söyleyemem, bebeğimin Doğum sonrası yoğun bakım sürecinde ben çok sıkıntı yaşadım çok yetersizdi ,şehir hastanesinde de yer olmadığından Akhisar a sevk ettirdim yine de tercih sizin. Sağlıkla gelsin bebeğiniz :KK54:

Sunnys

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2019
231
236
Şehirde ki tek özel hastane olduğu için çok ta iyi olduğunu söyleyemem, bebeğimin Doğum sonrası yoğun bakım sürecinde ben çok sıkıntı yaşadım çok yetersizdi ,şehir hastanesinde de yer olmadığından Akhisar a sevk ettirdim yine de tercih sizin. Sağlıkla gelsin bebeğiniz :KK54:
Size de çok çok geçmiş olsun..Amin çok teşekkür ederim 😊 Balıkesir'e ilk geldiğimde genelde kadınların Bursa yada İzmir'i doğum için tercih ettiklerini duymuştum en olmadı ikisinden birine gideceğiz 😕

SekerAnnee

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2016
1.995
2.667
Kardeşim Doğum yaptı orda çok memnun kaldı çok ilgilenmişler yeni bir hastane olduğunda temiz güzel dedi

Yukarı Alt