Balıkların Fiziksel Özellikleri

fatmaanurgur

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
balık burcu kadar maasum sevimli iyimser kırılgan hassas bi burc yoktur ama acı gerçek hep balıkkk etlillerdir çok üzüldükleri için tek dayanağı çikolatadııırr çünküü :KK52::KK49:

laodike

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
102
Baligin her ozelligini tasirim derdim ama yanlismis
Evet balik etliyim.
Evet giyimime ayakkabilarima vs. cok dikkat ederim
Ama uzun boyluyum. Upuzun parmaklarim var ki zaten 40 numara giyerim.

Shanna

Bana yeni düşmanlar lazım , eskileri hayranım oldu
ÜZGÜN
Pro Üye
Emoji Skoru
3.656
Boyum uzun bu tutmadı , kilo da tutmadı kendimi bildim bileli 175 boya 55-56 kiloyumdur . Hatta son günlerde 53 kiloya kadar düştüm . Kalçalarım , bacaklarım ve göğüslerim ne kadar zayıf olursam olayım dolgundur :) Ayaklarım küçüktür gerçekten 37 numara giyiyorum küçük olduğundan dikkat çektiği de doğru sürekli ne kadar minnak ayakların var ne tatlı derler :KK1: Ayakkabı hastalığımda doğru bi dünya ayakkabım var ama yine de yakında boynum kopacak mağazalara dönüp dönüp bakmaktan :KK9:

Sevketi_Bostan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.634
Genellemelerde hep oldukça güzel diyorlar ya balıklar için, neden ben hep olumlu genellemelerin dışında, olumsuzların (tembel, hassas, kırılgan gibi gibi) içinde kalıyorum ki :halay:
Çok güzel olupta yine tembel, hassas olaydım ya da yine çikin olupta çalışkan, hırslı ve güçlü olaydım, olma mı...:confused:

Seytaniracim

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Tam tersi ellerim ve ayaklarım büyük 40 numara giyiyorum palet ayak diye dalga geçiyolarçünkü bide incecik ellerimde büyük

ince bilek

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
32.437
orta boylu
kucuk ellerı ve ayakları dıkkat cekıcıdır
bakısları hos ve masumdur
gozlerı ırı ve ıddıalıdır
kılo almaya meyıllı oldukları halde cazıbelı ve asıl gorunurler
ayakkabılarına esyalarına cok ozen gosterırler
Boy orta sayılır
Eller ayaklar küçük değil
Gözler iri
Kilo sorunu yok

Ozgenin annesi

Ben sizden değilim...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.265
Valla bakınca ben balık değilim herhalde diye düşündüm.İri gözler tamam da kısa boy,küçük ayak tutmadı bende.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-11-2019

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 114 gün kaldı.

Bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 650-700 gr arasında. Bebeğinizin gelişimininde, bu dönemde kazanılan ağırlığının çoğu kas ve kemik kütlesi ve büyüyen organ ve dokulardaki kilo artışlarıdır. Sonuçta, bebeğinizin hareketle ilgili bir çok kası doğumdan önce, geri kalan diğer kasları ise doğduğu gün gelişimini tamamlayacaktır. Bebeğiniz büyüdükçe hareket alanı daralıyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt