Bana akıl verin! ❤️

Basak__1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
kendinize azıcık saygınız varsa bu ilişkiyi devam ettiremezsiniz, dayak küfür pis işler söylenen sözler temiz kalan birşey kalmamış ailene de yazık günah. Ama sizede hayret ediyorum onca şeye rağmen hep siz gitmissiniz bence artık gitmeyin adamda sizi bariz istemiyor ve ondan gelmiyor arkanizdan acın gözünüzü
Allah razı olsun, bu kadar kişi boşuna gitme demiyor, iyiki varsınız ❤

Poyraznisam

Bşlngc. 69.9/gncl :64. 7/hedef. 50 👈 6.Takım
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
887
Sen ilk önce bir psikologa git bence seninde akıl saglıgın yerinde degil ki bu soruyu sorabılıyorsun adam seni defalarca dövmus ailenin yanında namusunu yerle bir etmıs senin namusunu agzına sakız etmıs her yerde her turlu rezil edılmişsin her defasında adam seni ıstememıs zorla kendini aldırmışsın otur babanın evinde bu kadar mı gurursuz onursuz olmayı secıyorsun yahu yazık günah seni buyuten anaya babaya yazık ne hakkın var onlara bunu yaşatmaya

papade

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
929
Boşanıın diye hemen kesip atanlardan olmadım hiç ama bu nedir!? Bunları yaşayıp hala soruyorsanız, sizin psikolojiniz de hiç iyi değil.
Ters ilişki istemesinden, sizi buna zorlamasından, annenize bunu anlatmasından bile ne kadar aşağılık bir "şey" olduğu ortada.
Sizi dövmesine, sokak ortasında dövmesine, hiç girmiyorum bile. Adamın temiz bir şeyi yok!!!
Anladığım kadarıyla para da kazanıyorsunuz.
Bırakın şu pisliği de pis anasını da...kendinize yeni bir hayat kurun.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-10-2019

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 88 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları kısmen ayrıldı ve açılmaya başladı. Bebeğiniz 3. trimesterda sizin sesinizi tanıyabilcektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Brrk

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
13.127
Bu kadar şeye rağmen ne yapmalıyım mı diyorsunuz? Arayın kocanızı alsın sizi madem.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-12-2019

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 148 gün kaldı.

Verniks bebeğinizin vücudu üzerinde oluşmaya başladı. Göğüslerinizde olan değişikliklerin yanında alnınızda ve yüzünüzün yanlarında lekelenme pigmentasyonu olabilir. Bu pigmantasyonlar genellikle doğumdan sonra geçerler. Anneler dişlerinizi fırçalarken diş eti kanaması yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Basak__1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Sen ilk önce bir psikologa git bence seninde akıl saglıgın yerinde degil ki bu soruyu sorabılıyorsun adam seni defalarca dövmus ailenin yanında namusunu yerle bir etmıs senin namusunu agzına sakız etmıs her yerde her turlu rezil edılmişsin her defasında adam seni ıstememıs zorla kendini aldırmışsın otur babanın evinde bu kadar mı gurursuz onursuz olmayı secıyorsun yahu yazık günah seni buyuten anaya babaya yazık ne hakkın var onlara bunu yaşatmaya
YÜZDE YÜZ HAKLISIN 😞😞

Basak__1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Boşanıın diye hemen kesip atanlardan olmadım hiç ama bu nedir!? Bunları yaşayıp hala soruyorsanız, sizin psikolojiniz de hiç iyi değil.
Ters ilişki istemesinden, sizi buna zorlamasından, annenize bunu anlatmasından bile ne kadar aşağılık bir "şey" olduğu ortada.
Sizi dövmesine, sokak ortasında dövmesine, hiç girmiyorum bile. Adamın temiz bir şeyi yok!!!
Anladığım kadarıyla para da kazanıyorsunuz.
Bırakın şu pisliği de pis anasını da...kendinize yeni bir hayat kurun.

ALLAH RAZI OLSUN!! ❤ BIraktım zaten bu arada

Yukarı Alt