Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Bana dizi onerin!!!

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve Hifsiye tarafından 22 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Hifsiye
  1. Hifsiye

Hifsiye Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    Kizlar dizi bulamiyorum.:çok üzgünüm:bana guzel bir dizi onere bilir misiniz ? ve hangi kanalda saat kacta. komedi de olur romantikde hic farketmez. lutfen kizlar cok bunaliyom gecelerisenağlamasenağlamasenağlama

2. 22 Ağustos 2008
  3. missingequation

missingequation Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    kanal 1 de ECE var hafta içi hergün akşamları..keyifli bi dizi hande ataizi oynuyora.s

4. 22 Ağustos 2008
  5. Hifsiye

Hifsiye Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    evet onu ben de goruyorum ama baska biseyler var mi son agayi ve eceyi goruyorum su aralar ama degisik biseyler bilen varsa yazsin lutfen:)))

6. 22 Ağustos 2008
  7. ada!!!

ada!!! Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    lost çok güsel ama o artık sıradanlaştı bi arkadaşım elif demişti ama izlemedim deneyebilirsin

8. 22 Ağustos 2008
  9. Hifsiye

Hifsiye Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    bu eceyi kaciriyorum bazen saat tam kactaydi?

10. 22 Ağustos 2008
  11. ladyyuppi

ladyyuppi namidiger platonik_ask ;) Üye

Ödül Puanları:
    353
    ben sana DOLU DIZGIN YILLAR'i tavsiye ediyorum, degisik bir dizi (atv )gamyoncuiremsu..
    ELIFde güzel (atv) dünkü bölümü harikaydi..:a015:
    KÜCÜK KADINLAR da cok güzel bir dizi, mutlaka izle (kanal d)kaydirigubbakcemile2
    Komedi olarakta BENIM ANNEM BIR MELEK (atv) tavsiye ederim..sırnaşık şey

12. 22 Ağustos 2008
  13. asisevgi

asisevgi Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    kanald de cesaretin varmı aşka tavsiye ederim. benim çok hoşuma gidiyor.sanırım çarşamba günleri oynuyor.

14. 22 Ağustos 2008
  15. Hifsiye

Hifsiye Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    su dizileri bana baskalari da soylemisti...asagi yukari konulari ne?nasil bisiy.Cok sey mi istiyom ? :Saruboceq: ama sadece bi cumle yeter

16. 22 Ağustos 2008
  17. ladyyuppi

ladyyuppi namidiger platonik_ask ;) Üye

Ödül Puanları:
    353
    DOLU DIZGIN YILAR : Genc bir cocugu (19 yasinda) ailesi yasami hayati ciddiye almasi icin ciftlige gönderiyor.. orada yasadiklari anlatiliyor.. hem eglenceli, hemde ögretici.. askta var biraz..
    ELIF : bir ask dizisi denilebilir.. dizideki elif sevdigi adamdan vazgeciyor yani, sevdigi adamin eski sevigilisi hamile kalinca, elif onu sevmedigini söylüyor. büyük bir fedarkarlik yani....
    KÜCÜK KADINLAR: 5 tane kiz annesi babasini kaybediyorlar ve hayatlarini böyle sürdürmeye calisiyorlar..yanliz onlarin en kücük kardesini, halalari elinden aliyor..
    BENIM ANNEM BIR MELEK: bir komedi dizisi, gelin kaynana catismasi ama cok hos bir dizi..
    hepside birbirinden güzel diziler, umarim yeterli olmustur..a.s.

18. 22 Ağustos 2008
  19. eylxuxl79

eylxuxl79 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    bendende bir dizi sana talih kuşu atv de p.tesileri 20:45 gb başlıyor sanırım.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.