Banyo sonras yaplan souk duun zarar var m?

jennyy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
120
Bende çıkmaya yakın soğuk su tutuyorum kendime.
Hem cildi diri tutuyor. Hem de faydalı işte.......

sumeyrademirci

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben faydalı diye biliyordum ya kan dolaşımını hızlandırırmış cildi sıkı tutar demişlerdi bi tv programında

carin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
soguk su kan dolasımını hızlandırıyo kesınlıkle faydalı .. tabı vucudumuz guzellescek dıye usutcek kadar da tutmamak lazım:)

pozitiff3

Oğluşunu bekleyen anne
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
48
bende banyodan çıkmadan önce bunu deniyorum ve inanılmaz faydası oluyor kesinlikle yaz aylarında vazgeçilmez bişey benim için :KK3:

kndmyzk

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Zindelik verir. Yalnız gece değil de güne başlangıç duşlarında yapmakta fayda var. Gece sağlıklı uyku ve dinginlik tavsiye edilen ılık banyo.

Uzaktankumanda

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
21
Hayirrrr aksine cok yararli. Kan dolasimina sok etkisi ederek kan dolasimini hizlandiriyor boylece kiloo sorunu ve yag sivilce sorunu azaliyor herkes yapsin lutfen guzel bayanlar .) Optumm

ciciakrep

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
609
Aksine çok faydalı,hem kan dolaşımı,hem diri ve sıkı vücut için

alcilpolple

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Yağ yakımına etkisi olacağını düşünmüyorum fakat vücudu ve zihni kendine getirdiğini düşünüyorum. Ben direkt soğuk suya asla çeviremiyorum alışamadım ama en azından normal yıkandığım suyun ısısını abartmamaya çalışıyorum ve mutlaka duş sonunda dayanabileceğim en soğuk haline getirmeye çalışıyorum suyu. Ama dediğim gibi asla tamamen soğuk suya çeviremedim :)

Yukarı Alt