Banyoda Ölü Bulundu!

KadinlarKulubu

Portal Editör
İçerik Editörü
21 Ağustos 2011
5.188
589
Banyoda eroinden ölüm!
Adana'da 3 ay önce evlenen genç yüksek dozda eroin aldığı evinin banyosunda ölü bulundu.

Olay merkez Çukurova ilçesine bağlı Huzurevleri Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, uyuşturucu bağımlısı Can Çöl (26) 3 ay önce Sultan Çöl (24) ile evlendi.

Gece saat 24.00 sıralarında Can Çöl banyoya girdi. Eşi bir süre sonra banyoya gelerek kapıya vurdu. Çöl, "Sen yat ben birazdan geleceğim" dedi. Sultan Çöy de gidip yattı. Çöl ise banyoda kolundan eroin enjekte etti. Ancak yüksek dozda enjekte ettiği için banyoda klozetin üzerinden yere düşerek hayatını kaybetti. Sabah saat 04.00'te anne Ayten Çöl, uyanarak banyoya gitti ancak kapısını açamadı. Bunun üzerine gelinini uyandırdı. O da kapıyı açamayınca evin hemen yakınında oturan baba Kemal Çöl'e haber verildi. Eve gelen baba Kemal Çöl, kapının camını kırıp açarak içeri girdiğinde oğlunun yerde yattığını gördü. Bunun üzerine polise ve ambulansa haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Çöl'ün hayatını kaybettiğini belirledi. Can Çöl'ün cenazesi otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı. Sabahleyin de otopsinin ardından yakınları tarafından alınarak torağa verildi.
sss.jpg

mimoz_a

Unutursam Fısılda !
Pro Üye
18 Nisan 2011
5.356
1.761
Bu adamlar neden evlenir bilmem. Bnm basimin yandigi gibi bu gelinin de basi yandi. Allah yardimcisi olsun ins.

MorFrezya

“Bizden hüznü gideren Allah’a hamd olsun” Fatır S
Pro Üye
3 Şubat 2010
10.913
5.038
Bu adamlar neden evlenir bilmem. Bnm basimin yandigi gibi bu gelinin de basi yandi. Allah yardimcisi olsun ins.
Allah geride kalanlara sabır versin .
Su illete bir çözüm bulunamadı gitti ...

Sizin de mı benzer sıkıntınız mı var ? Benim başım yandı demişsiniz .

mimoz_a

Unutursam Fısılda !
Pro Üye
18 Nisan 2011
5.356
1.761
Allah geride kalanlara sabır versin .
Su illete bir çözüm bulunamadı gitti ...

Sizin de mı benzer sıkıntınız mı var ? Benim başım yandı demişsiniz .
evet var. aslında vardı. eşiminde kötü alışkanlıkları vardı. kimyasal olmasa da kötü işte. evlenirken bilmiyordum. sonradan öğrendim. 5 yıl çabaladım. savaştım. olmadı, bırakmadı. bırakamadı. sonuç: bugün ilk duruşmamız görüldü.

MorFrezya

“Bizden hüznü gideren Allah’a hamd olsun” Fatır S
Pro Üye
3 Şubat 2010
10.913
5.038
evet var. aslında vardı. eşiminde kötü alışkanlıkları vardı. kimyasal olmasa da kötü işte. evlenirken bilmiyordum. sonradan öğrendim. 5 yıl çabaladım. savaştım. olmadı, bırakmadı. bırakamadı. sonuç: bugün ilk duruşmamız görüldü.
Siz elinizden geleni yapmışsınız . Hakkınızda en hayırlısı olsun .

Yukarı Alt