Banyodan Sonra Elektiriklenen Saclarim !!!

leylifer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar ya benim saçlarım dalgalı. banyodan sonra buklelerim cok elektirikli gibi bişi oluyo. buklelerimi nasıl canlandıra bilirim? banyodan çıktıktan sonra hangi krem veya serum vs. kullanmalıyım. çok ürün var ama güvenemiyorum işte. yardımcı olursanız çook sevinirim.:a015:

Selenais

Kelepceliyim ben sana
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
elidoru cok seviyorum ben tr deki urunler arasinda

kumru_billur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
walla abim bayan kuaförü elidoru pek tavsiye etmiyor saçı çok cabuk yağladırıyor yada saçının tiplerine değilde uçlarına sür bir zaman sonra dökülme çoğalır şayet tiplere sürersen...

Silviya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ewt ya aynı sorun bendede var napcas.sinir oluyorum .

*thalia*

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
güneş sütü sürüyorum.bnm dalgalarda biçimsiz normal haliyle.sütü sürünce çok hoş duruyor.yağlandırmıyorda.istersen dene varsa

icel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
birsürü marka war aslında ama netde bi araştırma yaptım elektiriklenme için en iyi john frieda'nın elektiriklenme için olanıymış fiyatıda pek pahalı değil bence bir dene.

A

amyylee

Ziyaretçi
benim de saçlarım buklelei ve hiç elektriklenmez çünkü saçlarım daha sırılsıklamken suyunu bile sıkamadan direkt jöle sürüyorum ve hiç elktriklenmiyor bir de öyle dene

Silviya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
benim de saçlarım buklelei ve hiç elektriklenmez çünkü saçlarım daha sırılsıklamken suyunu bile sıkamadan direkt jöle sürüyorum ve hiç elktriklenmiyor bir de öyle dene
jöle dışında bişey istiyoruz ama hem sağlıklı hem doğal görünüm verecek.yinede saol fikir için

burcumm23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
goldwell'in elektriklenen saçlar için bi ürünü var ben kullanıyom çokta iyi yapıyo parlak ve canlı gösteriyo yağlandırmada yapmıyo denemeye değer ben 38 ytl aldım kuaförümden

Silviya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
goldwell'in elektriklenen saçlar için bi ürünü var ben kullanıyom çokta iyi yapıyo parlak ve canlı gösteriyo yağlandırmada yapmıyo denemeye değer ben 38 ytl aldım kuaförümden
her yerde varmıdır yada kuaför dışında başka nerdne bulabilriz ilk kez duydumda

Yukarı Alt