Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Başak ile Akrep « Burçlar Arası Uyum

Konusu 'Başak Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 31 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

  31 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  30.907
  Beğeni:
  18.539
  Ödül Puanları:
  488
  BAŞAK ERKEĞİNE GÖRE AKREP KADINI

  Eğer Akrep kadınıyla aranızda bir çekim olduysa, bazı şeylere hazır olmalısınız. Akrep bütün burçların en tutkulusu ve ateşlisidir. Sizin tam tersinize o duygu ve dışavurumlarını çok zor kontrol eder. Onun esrarengiz olaylara olan ilgisi sizin için tamamen anlaşılmazdır. Bunu tam bir saçmalık olarak görürsünüz, ama bir türlü bağınızı koparamazsınız.

  Bu kadının birçok sırrı vardır buna alışmalısınız. Belki de o, sizin açıklığınız ve dürüstlüğünüzden etkilendiğinden size aşık olmuştur. İkiniz de kendinizi çok iyi tanısanız da o, kişiliğinin belli noktalarına değer vermemekte direnecektir.

  Ateşli doğasından ötürü Akrep kadını değişimi ve her tür heyecanı* sever. Devamlı serserilik yaptığı için, siz kıskançlık sahnelerine yatkın olacaksınız. Sitemler burada hiç işe yaramaz, çünkü bu kadın kişiliğinden asla vazgeçmeyecektir. Değişim ve heyecanla Akrep kadınını kendinize uzun süre bağlayabilirsiniz.


  AKREP KADININA GÖRE BAŞAK ERKEĞİ

  Dürüst olmak gerekirse, Başak erkeği size göre değildir. Titizdir, görevinin bilincindedir, her zaman mantıklıdır ve geleneksel düşünme tarzına bağlıdır. Örnek bir koca ve kaynananın sevgilisidir, ama her örnek insan gibi biraz da sıkıcıdır. Aşırıya kaçmayan heyecanı sever. Bu yüzden sükuneti sizi delirtebilir.

  Sizi duygu patlamalarıyla kaçırabilir, her şeye bir açıklama bulabilir. Gizem ve astroloji konusunda onu ciddiye bile almayın. Seks konusunda da sizin isteklerinizi karşılamayabilir. Hovarda bir yaşama yatkınsanız, alnınıza bir elveda öpücüğü konduruverir. Ama yine de kalbinizi bir Başak erkeğine kaptırdıysanız, onu gevşetmeniz uzun zaman alabilir. Belki onun titizliğine bile alışabilirsiniz.

  Tamamen güvenilirdir, ama bönlük abidesi de değildir. Onun entelektüel yeteneklerine değer verin, çünkü Merkür yıldızında doğduğu için çok hareketli bir zihni vardır.


  AKREP ERKEĞİNE GÖRE BAŞAK KADINI

  Başak kadınıyla tanışmak bile bir sanat işidir. Tutku konusunda hemen hemen Akrep erkeğinin tam tersidir. Çekingen ve utangaçtır, duygularını belirtmek ona zor gelir.

  Başak kadınını ateşli, dışa dönük yapınızla korkutabilirsiniz. Güvenmek için çok zamana ihtiyaç duyar. Acele etmeyin, iyi bir dost olun ve ondan işaret gelmesini bekleyin. Aceleye getirilmiş evlenme tekliflerine Başak kadını çok çekingen cevap verecektir. Yani hep sırayla hareket edin, çünkü o prensipleri olan bir kadındır. Aşk onun içi pek etkili değildir ve evlilik hayat boyu bağlanmadır.

  Onunla, değerli bireyselliğinizden vazgeçmek zorunda kalacaksınız. Bunun için belki de size göre bir eş değildir. Cinsel konuda da problemleriniz olabilir. Siz ona göre daha güçlü bir ihtiyaç içindesiniz. En son olarak da 'neşeli kaos'unuzla Başak insanının düzenlilik hastalığı karşı karşıya gelecektir. Onun sürekli masanızı toplaması ve bu yüzden hiçbir şeyi eski yerinde bulamamanız sizi öfkelendiriyorsa, çalışma odanızı kilitleyin.


  BAŞAK KADININA GÖRE AKREP ERKEĞİ

  Sır dolu, tutkulu Akrep ve mantıklı, ihtiyatlı olmayı seven Başak. Bu ilişkide şiddetli romanslar için gerekli her şey vardır ama aynı zamanda hayat arkadaşlığı için gerekli tüm patlayıcı maddede vardır. Eğer yolunuza bir Akrep çıkarsa hemen evlenmeyi düşünmeyin. En iyisi onun bakışlarının üzerinizde dolaşmasının tadını çıkarın.

  Akrep erkeği cinsel açıdan en aktif burçlar listesindedir. Bir kadını baştan çıkarmak onun için erkeksi gücünün kanıtıdır. Eğer çok çekingen Başaklardan değilseniz, duygusal enerjinizi açığa çıkartacaktır. Büyük bir olasılıkla ilişkinizin büyük bölümünün cinsel tutkudan oluştuğunun farkına varacaksınız.

  Agresif Akrebi gerçekten anlamak ve sevgisini kazanmak çok zordur. Eğer her şeyin mantıklı bir açıklaması olduğu fikrinden vazgeçerseniz, flörtünüzden uzun ve ilginç bir ilişki doğabilir.
   
 2. 1 Şubat 2009
  Konu Sahibi : Elif
 3. ortaya_karisik

  ortaya_karisik Orkide Üye

  Katılım:
  1 Şubat 2009
  Mesajlar:
  37
  Beğeni:
  1
  Ödül Puanları:
  76
  Agresif Akrebi gerçekten anlamak ve sevgisini kazanmak çok zordur. Eğer her şeyin mantıklı bir açıklaması olduğu fikrinden vazgeçerseniz, flörtünüzden uzun ve ilginç bir ilişki doğabilir.

  Gerçekten akrepleri anlamak ve sevgisini kazanmak çok ama çok zor ki bir başak olarak her zaman mantıklı bir açıklama olduğuna inandığım içinde bizimde ilişkimiz yürümedi biliyordum zaten yümüyecekti ama işte gerçekten zor bir beraberlik olur başak ve akrep
   
  LeadSoldiers bunu beğendi.
 4. 25 Mart 2012
  Konu Sahibi : Elif
 5. beyazmelek88

  beyazmelek88 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  9 Ocak 2011
  Mesajlar:
  8
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  31
  benim çok fazla akrep erkek arkadaşım oldu başak burcuyum gariptirki çekiyoruz sanki birbirimizi ilk başlarda kimin dediği olacak kim baskın bu sebepten çok fazla kavga oluyor çünkü akrepte başakta baskın burclar ve evet katılıyorum ilişkinin çoğu tutkudan ve arzudan oluşuo acayip bir çekimleri var gerçekten.
   
 6. 26 Mart 2012
  Konu Sahibi : Elif
 7. jeologeda

  jeologeda Popüler Üye Üye

  Katılım:
  3 Ocak 2011
  Mesajlar:
  1.069
  Beğeni:
  823
  Ödül Puanları:
  113
  akrep erkeği ve başak kadını bir kez bi araya gelmişse bir daha ayrılması imkansızdır.o yada bu şekilde birbirlerinin hayatlarında devamlı yer alırlar.bi arada olmak zor ayrılması imkansızdır
   
 8. 27 Mart 2012
  Konu Sahibi : Elif
 9. alici_bjk

  alici_bjk Popüler Üye Üye

  Katılım:
  19 Şubat 2009
  Mesajlar:
  3.005
  Beğeni:
  79
  Ödül Puanları:
  153
  Akrep erkeği kadar kıskancını görmedim.Bence de yürümez ,ki cuma günü ayrıldık zaten bizde:KK43:(
   
 10. 21 Mayıs 2012
  Konu Sahibi : Elif
 11. nunubektas

  nunubektas Üye Üye

  Katılım:
  16 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  39
  Beğeni:
  1
  Ödül Puanları:
  16

  evet zor her şeyin açıklaması olması beni delirtiyor peki hiç mi iyi bir yanı yok ?
   
 12. 21 Mayıs 2012
  Konu Sahibi : Elif
 13. nunubektas

  nunubektas Üye Üye

  Katılım:
  16 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  39
  Beğeni:
  1
  Ödül Puanları:
  16
  yani şu cümleler içinde oldugum durumu öyle yalın öyle ner anlatıyorki bende sasırdım
  ne mutlu olabiliyoruz nede birbirimiz olmadan yaşıyabiliyoruz yaw bir önerisi tavsiyesi olan varmıdır
   
 14. 21 Mayıs 2012
  Konu Sahibi : Elif
 15. jeologeda

  jeologeda Popüler Üye Üye

  Katılım:
  3 Ocak 2011
  Mesajlar:
  1.069
  Beğeni:
  823
  Ödül Puanları:
  113
  önerimii kaç kurtar kendini.hayatımda öyle bi akrep erkeği varki 8 yıldır belki 100 defa hayatımdan çıkardım onu ve oda beni.sonuçmu ayrıyken içler acısı bir aradayken meydan savaşı gibi bi durum söz konusu ve artık çaresiz teslim olduk birbirimizi yesekte ölene kdr birbirimizin hayatından çıkamayacağımızı çok iyi biliyoruz:KK76: