Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Başak İle Oğlak / Burçlar Arası Uyum

Konusu 'Başak Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 31 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

  31 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  30.897
  Beğeni:
  18.465
  Ödül Puanları:
  488
  BAŞAK ERKEĞİNE GÖRE OĞLAK KADINI

  Herkesin 'ciddi bir kız' dediği kişi, Bayan Oğlak'tır. Gerçek aşkı, hayatının erkeğini arar ve sizin yanınızda doğru adrestedir. Tanıştığınızda, sanki onu daha önceden tanıyormuşsunuz hissine kapılacaksınız. Birbirinize karakter olarak çok yakınsınız. Ama ona tutamayacağınız sözler vermeyin. Sizin her sözünüze güvenir, aklınızdaki sadece bir gecelik ilişkiyse onu çok yaralarsınız.

  Oğlak kadını size aşık olduğu anda ortak geleceğinizi planlamaya başlar. Onun sadece hoşlanması imkansızdır, kıskançlığı size tamamen inanabileceğini anladığı anda söner, ama asla tamamen silinmez. Oğlak kadını, kocasının mesleki yükselişine yardımcı olmak konusunda çok hırslıdır. Ailesi ve eviyle her zaman ilgilidir.


  OĞLAK KADININA GÖRE BAŞAK ERKEĞİ

  Sizin için doğru erkek olup olmadığı, yıldızlarda gizlidir; ama kesin olan, onun sizi kendisi için doğru kadın olarak görmesidir. 'Sabır', Başak erkeğiyle ilişkinizde neredeyse tüm hayatınızı kolaylaştıracak sihirli bir kelimedir. Bu nedenle size fiziksel olarak, 'yaklaşması' uzun sürebilir.

  Sizi meşgul edecek heyecanlı erkeklerden değildir, tersine yanında kendinizi rahat ve mutlu hissetmenizi sağlayacaktır. Beraber geçirdiğiniz bir akşamdan sonra, kapıyı arkasından kapasanız da hemen yola koyulmayacak, yatak odasına davet edilene kadar bekleyecektir. İhtirasınızdan birazım Başak erkeğine verirseniz, aşk konularına kendini daha heyecanla vermesi kolay olacaktır.

  Başak erkeğinin yanında parasal emniyeti bulacaksınız, ama bu istediğiniz her şeyi elde edeceğiniz anlamına gelmez. Evliliğe çok zor ve ancak kariyeri için yararlı bir hayat arkadaşı olup olmadığınıza, hayatını daha iyiye götürmek için yeterli paranın bulunmasına ve faaliyetlerini rahatsız olmadan sürdürmesi için elverişli bir yuva sunabilmenize, ilişkin düşüncelerine göre karar verir.

  Sonunda cesaretini toplayıp size aşkını açıkladığında, sözüne güvenebilirsiniz. Size kendince emniyet, güven ve sadakat sunacaktır. O, her şeyi titizlikle düşünen ve her şey için mantıklı kanıtlar ileri sürebilen bir erkektir. Ne de olsa zihin ve aklın gezegeni olan Merkür tarafından yönetilmektedir.


  OĞLAK ERKEĞİNE GÖRE BAŞAK KADINI

  Başak çok hoşgörülü, sabırlı ve iyi huylu olabilir, ama aynı zamanda çok kararlıdır ve ayakları yere sağlam basar. Bir kadında değer verdiğiniz birçok özelliğe sahiptir. Mutlu ve uzun süreli bir ilişki yolunda hiç bir engel yoktur.

  Başak kadını, düzene ve temizliğe çok dikkat eder. İlgi alanı, evdir. Evde her eşya belirli bir yerde durur. Güvenilir ve dürüsttür, Başak kadınıyla sadık ve kaçamak yapması imkansız bir kadın kazanırsınız. Güçlü bir sorumluluk duygusu vardır. Bir şeye karar vermişse, ne siz nede kafasına yiyeceği bir çekiç darbesi onu bundan vazgeçiremez.

  Onun yanında hemen amacınıza ulaşamayacağınıza inansanız da gözünüz yılmasın. Bir buzdağı değildir, sadece kalbi mantığı tarafından yönetilen bir kadındır. Bu nedenle biraz sabrı göze alın, göreceksiniz her şeye değecek!

  Bu kadın, iyi bir gözlemcidir, iç yüzünüzü hemen anlayacaktır. Baştan itibaren, meslek ve kariyerin sizin için ne ifade ettiğini bilir ve yükselme yolunuzu açmak için her şeyi dener. Daha iyi ve mükemmel bir eş asla bulamazsınız.


  BAŞAK KADININA GÖRE OĞLAK ERKEĞİ

  Astrologların hemfikir oldukları şey, Başak ve Oğlağın sadece birbirlerine uyduğudur. Ama araya aşk girerse... İkiniz de toprak grubunda doğmuşsunuz. Başaktan daha çok uyum, düzen, görev ve sorumluluk arayan tek burç Oğlaktır.

  Hayatında düşüncesizliğin hiç bir şekline yeri yoktur. Adımlarını dikkatle atar, çünkü ona göre yanlış bir adım ölüm demektir. Hesapsız, ani hareketlere olan korkusu Oğlak erkeğini sekste çekingen yapar. Ama tutuk değildir. Bunlar özellikle ateşli kadınların hoşuna gitmeyecektir.

  Oğlak erkeğiyle ilişkiye giren Başak kadını, inisiyatifli olmalıdır. Genelde ilk adımı atan siz olacaksınız, çünkü Oğlak erkeği aşk işlerinde sizden daha çekingendir. Daha yakın tanıştığınızda ona güven ve cesaret vermelisiniz. Onu aşağılık kompleksinden asla kurtaramayacaksınız. Depresif denilebilecek derecede pesimisttir. Bu negatif huy sizin iyimserliğinizle ortak bir yol bulacaktır. Birbirinizi en iyiye tamamlamalısınız.
   
 2. 26 Mayıs 2007
  Konu Sahibi : Elif
 3. guestro

  guestro Aktif Üye Üye

  Katılım:
  12 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  32
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  benim sevgilim başak ben oğlak.burda bu iki burç için sabır diyor ama sabır sabır nereye kadar.erkek değil mi hepsi aynı başak koç yengeç farketmez
   
 4. 11 Haziran 2007
  Konu Sahibi : Elif
 5. kuafxoxr

  kuafxoxr Aktif Üye Üye

  Katılım:
  28 Nisan 2007
  Mesajlar:
  11
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  benim eşimde başak ben oglak bayanıyımsadece kendini düşünen bencil biri malesef:Roflol:
   
 6. 21 Haziran 2007
  Konu Sahibi : Elif
 7. Hilalse

  Hilalse Ziyaretçi

  bende başağım eşim oğlak. aynen katılıyorum kuaför. çok bencil, tembel ve inatçı. oğlak erkeği ile hayat çok zor.:eek:klava:
   
 8. 5 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : Elif
 9. SSDS

  SSDS Ziyaretçi

  BENDE BAŞAK BURCUYUM EŞİM OĞLAK AMA NE HİKMETSE HİÇ ANLAŞAMIYORUZ. UYUM BUNUN NERESİNDE BİLMİYORUM BEN YİNE BAŞAK BURCUNUN ÖZELLİKLERİNİ TAŞIYORUM BİRAZ BİRAZ (AYRINTI ÇOK FAZLA) EŞİM DELİ OLUYO BUNA AMA O OĞLAK BURCUNUN HİÇBİR ÖZELLİĞİNİ TAŞIMIYO NOLACAK ŞİMDİ.:uhm::uhm::uhm:
   
 10. 23 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : Elif
 11. EU2

  EU2 Ziyaretçi

  falan filan buna değil gerçeğe inan demek kalıyor geriye... kaydirigubbakcemile3
   
 12. 23 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : Elif
 13. Poison

  Poison tarçınlı kek =) Üye

  Katılım:
  26 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  635
  Beğeni:
  7
  Ödül Puanları:
  108
  yaa yalan bide uyumlu derler. ben başak burcuyum oğlak bi sevgilim vardı ÖMRÜMÜ YEDı!!! Allah bildiği gibi yapsın psikolojimde derin yaralar açtı adam ya.. ben böyle bencil böyle egoist böyle cimri böyle kendini beğenmiş her şeyi en iyi bildiğini sanan insan görmedim... aman uzak olsun benden :eek:klava:
   
 14. 19 Eylül 2009
  Konu Sahibi : Elif
 15. Sensible

  Sensible Popüler Üye Üye

  Katılım:
  16 Nisan 2008
  Mesajlar:
  3.833
  Beğeni:
  105
  Ödül Puanları:
  108
  ben basak nisanlim oglak.
  Oglaklar bildiginden sasmaz. Dik kafalidirlar. Lider ruhlu olduklarindan iliskidede üstte olmayi severler.
  Hep ben idare ediyorum, karsi gelsem asla anlasamazdik.
  Ama benim yapimdada dik kafalilik, lider ruhluluk olmadigi icin idare etmem zor olmuyor, hemen yumusatiyorum oda zaten hic uzatmiyor.
  Oglaklarin o huylari iyi, kin tutmuyorlar. Baska güzel huylarida var.Acik sözlü, sözünün eriler.
  Benimki böyle kizlar, ama oglaklar genel anlamda zor insanlardir bu bir gercek.
   
 16. 5 Haziran 2010
  Konu Sahibi : Elif
 17. crise

  crise Aktif Üye Üye

  Katılım:
  27 Aralık 2009
  Mesajlar:
  11
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  bende başağım eşim oğlak anlaşmamı yalan.her zaman ben idare ediyorum bıktım artık. dediği dedik inat küser durmadan bir oğlakmı allh uzak etsin herşeyi onlar bilir zaten ne hikmetse..
   
 18. 6 Ekim 2010
  Konu Sahibi : Elif
 19. mavi_superisi

  mavi_superisi Popüler Üye Üye

  Katılım:
  29 Eylül 2010
  Mesajlar:
  719
  Beğeni:
  51
  Ödül Puanları:
  113
  ya benim sevgilim de oğlak bilmiyorumkismile ben başağım uyuşmaz mı diyorsunuz :çok üzgünüm: benim sevglim de çok inatçı.Hep kendi dediği olsun ister.Ben çok sevdiğim için uzatmam kavgalarımızı.ilerde daha mı kötü olur acaba ya senağlama