Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

başakşehir tıp merkezi

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve ruzgarrr tarafından 13 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ruzgarrr
  1. ruzgarrr

ruzgarrr Guru Üye

Ödül Puanları:
    346
    başakşehir tıp merkezi Günhal KARAKAŞ a giden tanıyan bilen hiçkimse varmı acaba

2. 15 Ağustos 2008
  3. ruzgarrr

ruzgarrr Guru Üye

Ödül Puanları:
    346
    ya bende buraya yazdıktan sonra bir arkadaşımla konuştum o da ben çok iyi duydum herkes çok memnundu o medical park a gidiyor. doktoru eğer bana gelmen zor olduğu bir durum olursa o da iyidir demiş. benim isteğim insana sıcak yaklaşan güleryüzlü biri olsun istiyorummm

4. 28 Aralık 2011
  5. aisee

aisee aileBiz Üye

Ödül Puanları:
    86
    bu başlık üç yıl önce atılmış ama, bugün gideceğim bakalım yazarım gelince...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.