Basenlerini Yok Etmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

lost

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaslar bana basenlerimi nasıl yok edecegımı soyleyecek varmı üstum ince altım cok kalın deil ama basenler igrenc duruyo yardım lütfen

angelsem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
CANIM BENCE SPOR VAP BASENLER BAŞKA TÜRLÜ GEÇMEZ ALETLERLEVAPILAN LARDAN VAPMALISIN.:çok üzgünüm:

E

EU2

Ziyaretçi
Canımcım basen kısmına parafin sürüp streç folyo sararak yürüyüş ve egzersiz yapan bir arkadaşım iyi sonuç aldı. Özelliklede basen egzersizleri yapıyormuş ayrıca akşamları titreşimli masaj bandını basen bölgesine sarıp 10- 15 dakika boyunca basendeki yağlı kısımda kan dolaşımının hızlanmasını sağlıyormuş. Bir ay boyunca aksatmadan azimle yaptı ve bikaç cm lik incelme sağladı. Ha bu arada bolca su ve yeşil çay içtiğini de eklemeliyim.

lost

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
hadi ya ben spor yapmaktan nefret ediyorum arkadaslar ya parafini nerde bulabilirim peki onu deneyim bari offf offff

E

EU2

Ziyaretçi
Güzelim parafin aktarlarda satılıyor, muma benzer bişi. Onu benmari usulü eriticekmişsin ve ılıkken basenlerine sürüp strech folyo ile sarıcakmışsın, en az 2 saat kalıcakmış. Bu esnada en azından yürüyüş vs yapmak daha etkili olmasına neden olurmuş.
(Benmari usulünü bilmiyor yada unutmuşsan diye hatırlatayım; bir tenecereye yarıya kadar su doldur ve kaynat içine daha küçük bir başka tencere kap yerleştir, parafini küçük tencerenin içine koy ve erimesini bekle)
Arkadaşımdan öğrendiklerim bunlar, kolay gelsin.

lost

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
çok saolasın yarın hemen parafin alıcam deniycem ve sana sonucu bildiricem

bubu09

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
parafinin içine yosun yağı da konulsa etkisi artarmı acaba ne dersiniz?

E

EU2

Ziyaretçi
bubu yosun yağı ne işe yarıyor? Daha önce kullandın mı?

bubu09

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben de bu site de gördüm yosun yağını selülite iyi geliyormuş.gittim ben de hemen aldım.daha iki kere kullanabildim yosun yağını masaj yaparak vücuduma sürüp sonra spor yaptım. daha anlayamadım faydasını yosunun içinde iyot olduğu için kan dolaşımını hızlandırır.parafinle nasıl olur diye merak ettim. peki parafini kullanan arkadaş kaç cm kadar inceldi?

gxuxlçiçek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Arkadaşlar ben ilk çocuğuma doğumumdan sonra basen bölgemde bir bölgede birikti yağlar ve ne yaptımsa geçmek bilmedi herşeyi denedim ama olmadı ve yüzümdede zayıflayınca siyah tüyler çıktı belirgin birşekilde ne yapmam gerek bilmmiyorum bilen varsa yol gösterirse sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Yukarı Alt