Başıma ne geldiyse meraktan

ereeves

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2017
336
480
Sevgilimin benden önceki kız arkadaşını çok merak ediyordum ve elimde birkaç bilgi vardı kızla ilgili 😅 bakayım bulabilecek miyim dedim ve biraz mesai sonucunda kızı buldum. Sevgilimle çok mutluyuz aklında o kızın olmadığına eminim hatta kızın da ilişkisi var onu da öğrendim ama kendimi çok kötü hissetmeye başladım. Geçirdikleri zamanı paylastiklari şeyleri düşündükce kıskançlık peşimi bırakmıyor. Zaten çok çok kiskanc bir insanım bir de böyle saçma bir şey yaptım pişman oldum. Gereksiz bir şekilde araştırıp buldugumdan beri kendimi çok kötü hissediyorum 😭

minekosan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2015
5.126
5.041
Sevgilimin benden önceki kız arkadaşını çok merak ediyordum ve elimde birkaç bilgi vardı kızla ilgili 😅 bakayım bulabilecek miyim dedim ve biraz mesai sonucunda kızı buldum. Sevgilimle çok mutluyuz aklında o kızın olmadığına eminim hatta kızın da ilişkisi var onu da öğrendim ama kendimi çok kötü hissetmeye başladım. Geçirdikleri zamanı paylastiklari şeyleri düşündükce kıskançlık peşimi bırakmıyor. Zaten çok çok kiskanc bir insanım bir de böyle saçma bir şey yaptım pişman oldum. Gereksiz bir şekilde araştırıp buldugumdan beri kendimi çok kötü hissediyorum 😭
Dert arıyorsunuz. Sizde sorun var. Iliskiye mal edoyorsunuz

telasememuresi

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2014
2.766
3.220
Bu mantıkla devam etmeyin daha fazla üzülürsünüz. Herkes birbirinin eski sevgilisi sonuçta.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-11-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 93 gün kaldı.

Bebeğinizin beyin dalga şekilleri artık doğmuş bir bebeğin beyin dalga şekilleri ile aynı. Bebeğinizin beyninin görsel ve işitsel bilgileri işleyen bölümünde faaliyetlenme başladı. Anneler artık haftada 200-400 gr kilo alırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Turkandrnb

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2019
726
949
Bu kadar bos vakti olup dertsiz olmayi bende isterdim... yahu hayat güzel giderken kendi basinizi niye agritiyorsunuz ki. Sonucta sizinde daha once hayatinizda biri olabilirdi yada olmustur bunlar eski defterler acmanin luzumu yok. Hayatiniza bakin