Baskentlıler buyrun tanısalımmm

Dilos06

🍀🍀🍀iyi ki hayallerimizi görmüyorlar SeBAsTiAn!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2019
1.456
13.223
Bende 19 Mayıs çiçekli 😚😚

Shitlenbik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2013
175
195
Kızlar slm iyi geceler bende izmirden gelin geldim buraya ne hiçbiryeri biliyorum nede kimseyi tanıyorum 🥺 çankayadayım ben ,burda önerebileceğiniz iyi bir kuaför var mı ( gecenin bu saatinde derde bak demeyin , dur ben güleyim 🤣🤣) iyi geceler sevgiler hepinize ❤❤

barbekusoslutelefon

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2019
27
19
Kızlar slm iyi geceler bende izmirden gelin geldim buraya ne hiçbiryeri biliyorum nede kimseyi tanıyorum 🥺 çankayadayım ben ,burda önerebileceğiniz iyi bir kuaför var mı ( gecenin bu saatinde derde bak demeyin , dur ben güleyim 🤣🤣) iyi geceler sevgiler hepinize ❤❤
Hoşgeldin ☺ Ben de Çankaya’ dayım ama yıllardır ben ve arkadaşlarım Kızılay’ da aynı kuaföre gideriz. Çayyolu ve Tepe Prime gibi yerlere göre daha uygundur ve fakat işinde uzmandır. Semt sorun olmaz diyorsan telefonunu arkadaşlardan alıp yazarım. Bende telefonu yok zira hep ofisten çıkıp çat kapı giderim, araya sıkıştırırlar.

Shitlenbik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2013
175
195
Hoşgeldin ☺ Ben de Çankaya’ dayım ama yıllardır ben ve arkadaşlarım Kızılay’ da aynı kuaföre gideriz. Çayyolu ve Tepe Prime gibi yerlere göre daha uygundur ve fakat işinde uzmandır. Semt sorun olmaz diyorsan telefonunu arkadaşlardan alıp yazarım. Bende telefonu yok zira hep ofisten çıkıp çat kapı giderim, araya sıkıştırırlar.
Semt bilmediğim için İnan’ın sorun olmaz 😁 kuaförün ismini numarasını ister burdan ister özelden atarsanız sevinirim çok teşekkür ediyorum bu arada ☺☺

Shitlenbik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2013
175
195
Ben ömrü hayatımda ilk defa Ankara’ya geldim eşimin arada götürdüğü yerler hariç hiç biryeri bilmem şu sıralar raporlu olduğum için de çalışmıyorum bunaltının son raddesindeyim bi cinnet tüm Ankarayı yakmama sebep olacak 🤣🤣

Yukarı Alt