• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  • Gün aydınlanmadı başın sağ olsun Türkiyem 😔

Baskentlıler buyrun tanısalımmm

SuRMeLi

3. Kızım da yolda💕
Pro Üye
19 Şubat 2009
6.226
2.318
Mamak😍

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-04-2020

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 34 gün kaldı.

Göbek kordonundaki işlemler bebeğin yavaş gelişen sindirim sistemini doğumdan önce daha gereksiz hale getirmiştir. Doğumdan sonra çocuk 3-4 yaşlarına gelene kadar bu sistem hala tam olgunlaşmamış olacaktır. Bu noktadan sonra büyümenin son dönemine girilir. Bu dönemde artık bebek doğuma hazırlanır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 32-34 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2400-2600 gr. aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

harikamo

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2018
3.337
4.673
Merhaba hanimlar
Ankara da bulusan kk hanimlari varmidir diye ararken topigi gordum 😊
Coktan 1 bulusma olmus bile ne guzel 🤗
Ben Ankara Yenimahallede yim. 2. Bulusma olursa katilmak isterim. Cesaretimden ötürü kendime sasiriyorum. 🤔Hic boyle bir ise bulasmamistim 🤣
@Saadet0178 , @Nadiremm1 selam olsun.. ikinci buluşma çok yakında :)

harikamo

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2018
3.337
4.673
kızlar hadi yavaştan toplanalım toplaşalım.. herkesler müsait olabilecek mi yoksa okullar açıldıktan sonra mı yapalım.. malum halen tatiller devam ediyor :)

selam @Dilos06 nasılsın.. ankara diil mi :))

Dilos06

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2019
6.234
48.550
kızlar hadi yavaştan toplanalım toplaşalım.. herkesler müsait olabilecek mi yoksa okullar açıldıktan sonra mı yapalım.. malum halen tatiller devam ediyor :)

selam @Dilos06 nasılsın.. ankara diil mi :))
Evet cNm ankara ama sizinle nezman bulusurum bilmiyorum çünkü ben trasfer olucam yarın biraz dinlenmeye cekilicem arkadslar 😄😄

harikamo

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2018
3.337
4.673
Evet cNm ankara ama sizinle nezman bulusurum bilmiyorum çünkü ben trasfer olucam yarın biraz dinlenmeye cekilicem arkadslar 😄😄
yok biz de anca toparlanırız sanırım 15 günü bulur :)
Allah sevindirsin inşaallah..
baban da dua et aklına gelirsem ben de niyet ettim ama nasip bakalım..umutsuz vakayım yani://

Dilos06

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2019
6.234
48.550
yok biz de anca toparlanırız sanırım 15 günü bulur :)
Allah sevindirsin inşaallah..
baban da dua et aklına gelirsem ben de niyet ettim ama nasip bakalım..umutsuz vakayım yani://
İnşallah gönlünden geçen olur benim artık yarın olacak inşallah herşey yolunda gider de çocukları alır gelirim evime😍😍

Yukarı Alt