Bata 4 gun kala birlikte bekleyelim?

Tugcetug1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
431
202
Merhaba kızlar belirtisi olan var mi ? Bu ay günleri cok iyi değerlendirdik.ovulasyon testi ile. Sizler ne durumdasınız. Belirtisi olan var mi? Bende hicbir belirti yok. 2 gun once bir ara belim ağrıdi geçti o da

Poyraznisam

Bir prens iki prenses Annesi
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2019
597
1.084
sad bugun ama gelen gıden yok gercı benım duzensızlık var en son 10 agustosta oldum takvıme gore bugun olmam gerek ama bende yogun akıntı oturup kalkarken kasıga sancı gırmesı falan var bakalım

Nefesgibi

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2019
252
129
Merhaba kızlar belirtisi olan var mi ? Bu ay günleri cok iyi değerlendirdik.ovulasyon testi ile. Sizler ne durumdasınız. Belirtisi olan var mi? Bende hicbir belirti yok. 2 gun once bir ara belim ağrıdi geçti o da
Belirtilere kafaya takmayn ben ikinci ayimdaym hala hic bir belirtim yok hamilelikle ilgili. Hamile olmama ragmen 😊

Poyraznisam

Bir prens iki prenses Annesi
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2019
597
1.084
hayırlısı canım 3 sıpa var bende Rabbım olmayanlara versın ınsallah yarın yapıcam haber verırım

Denizsema

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2019
52
21
Şey benim beta hcgm geçen ay 0.5 ti yumurtalanma dan 5 gün sonra 0.31 çıkto bir doktordan rica ettim baktırdım sizce artar mı değerim 1 hafta sonra tekrar test yapmalı mıyım

Yukarı Alt