Bata 6 gün kala test yaptım

zezella

ay bak tahsin geliyorlar soldan soldan.
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2014
2.874
7.829
Arkadaşlar bu sabah test yaptım ama adete 6 gün var daha. Çok çok silik bir şey var mı sizce yoksa buharlaşma çizgisi mi?

Eklentiler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-04-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 174 gün kaldı.

Kan hacminizdeki artış ve burun zarlarının şişmesine neden olan östrojen hormonunun etkisiyle burun kanamaları ve burun tıkanıklığı yaşayabilirsiniz. Eğer burun kanaması yaşarsanız burnunuzun iki yanından (kemik dokularının bittiği yerden) bastırmanız kanın durdurulmasında faydalı olacaktır. Başınızı biraz geriye yatırmanızın da faydası olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Beyaz Kelebek1616

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2018
308
217
ben göremedim canım bişey.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-10-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 8 gün kaldı.

Yeni doğmuş bir bebeğin göbek kordonu ortalama uzunluğu 610 mm. dir. Ama göbek kordonunun, boyu 127 mm.den 1,219 mm.ye kadar değişebilir. Bebeğiniz pelvisin tabanına yerleştiği zaman, kendinizi beceriksiz ve dengesiz hissedebilirsiniz. Bunun nedeni bebeğinizin yer değiştirmesinden dolayı ağırlık merkezinizinde değişmiş olmasıdır.Şu aşamada bebeğinizin araç koltuğunu arabaya koymanız unutmamanız açısından önemli olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

zezella

ay bak tahsin geliyorlar soldan soldan.
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2014
2.874
7.829

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-04-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 174 gün kaldı.

Kan hacminizdeki artış ve burun zarlarının şişmesine neden olan östrojen hormonunun etkisiyle burun kanamaları ve burun tıkanıklığı yaşayabilirsiniz. Eğer burun kanaması yaşarsanız burnunuzun iki yanından (kemik dokularının bittiği yerden) bastırmanız kanın durdurulmasında faydalı olacaktır. Başınızı biraz geriye yatırmanızın da faydası olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Beyaz Kelebek1616

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2018
308
217
benim 3 gün kala sılık çıkmıştı.. baya bı sılıktı.. ıstersenız 3 gun sonra tekrar yapın..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-10-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 8 gün kaldı.

Yeni doğmuş bir bebeğin göbek kordonu ortalama uzunluğu 610 mm. dir. Ama göbek kordonunun, boyu 127 mm.den 1,219 mm.ye kadar değişebilir. Bebeğiniz pelvisin tabanına yerleştiği zaman, kendinizi beceriksiz ve dengesiz hissedebilirsiniz. Bunun nedeni bebeğinizin yer değiştirmesinden dolayı ağırlık merkezinizinde değişmiş olmasıdır.Şu aşamada bebeğinizin araç koltuğunu arabaya koymanız unutmamanız açısından önemli olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Asilisos

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2018
320
355
Arkadaşlar bu sabah test yaptım ama adete 6 gün var daha. Çok çok silik bir şey var mı sizce yoksa buharlaşma çizgisi mi?
Canım çok erken yapmışsın en erken zor görülen silik çizgi yi üç dört gün kala görmüştüm daha önceki gebelikte birkaç gün daha bekle

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-11-2019

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 32 gün kaldı.

Bu ay enerji seviyenizde dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Yorgunluk birçok hamile kadın tarafından yaşanır. Fakat bu ay, yorgunluğunuza alternatif olarak ara ara ekstra enerji dönemleri yaşayabilirsiniz. Bu enerji patlamalarını, kesinlikle yapmanız gereken işlerde ve doğuma ve doğum sonrasına hazırlık için kullanınız.Bu sıralar hastanede kullanılmak üzere doğum çantası hazırlayabilirsiniz. Doğuma giderken hastane çantanızda neler olmalı sitemizden kontrol edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

SiriusBlackK

❤❤ Şukurler Olsun..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
2.638
2.117
Canim ben gordum cizgiyi. Bendede cikmisti adet oldumama benimki saatler sonra cikmisti hemen ciktiysa vardir insallah. Sabah tekrarla daha belirgin olmasi gerek

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-02-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 119 gün kaldı.

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

bgkmn

Bir mucize olsun. 👶🏻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
889
3.782
Ben göremedim. Benim yaptıgım testte cıkmıstı ama regl oldum dun. Cok kafaya takmayın sonra bir daha tekrarlayın testi bana göre erken yapmıssınız.

SiriusBlackK

❤❤ Şukurler Olsun..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
2.638
2.117
Ben göremedim. Benim yaptıgım testte cıkmıstı ama regl oldum dun. Cok kafaya takmayın sonra bir daha tekrarlayın testi bana göre erken yapmıssınız.
Aynen bende silik cizgi gorup bugün regl oldum. Artik tobe adet gunu gelmeden test yapmam

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

SiriusBlackK

❤❤ Şukurler Olsun..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
2.638
2.117
Evet bende yapmayacağım sonra mutsuz oluyor insan 😔
Resmen depresyondaydim bugun anca toparladim. Bide kahve lekelenme yasadim dedim buda yerlesme kanamasi. Ama cöktum resmen . Insallah en yakin zamanda nasip olur hepimize.

Yukarı Alt