Bata 7 gun kala birlikte bekleyelim mi?

Fatma KTL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
4.523
7.103

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-04-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 195 gün kaldı.

Önümüzdeki 2 hafta içinde bazen bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılmaya devam edecek. Bebeğinizin her bir böbreği 800.000 hassas nefron ve atık tarama hücresi içerir. Anneler, artık hareketlerinizi kısıtlamayacak ve kan dolaşımını engellemeyecek rahat kıyafetler giymeğe başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Fatma KTL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
4.523
7.103
Aynen valla kadınlar kulübü sayesinde yanlız olmadığımızi anlayip rahatliyoruz 😂😂
Evet sukur ki var. Bu arada bilgilerine baktm da d.bkirda yasiomussun. Ben de orda okudum. Esimin ailesi de orda. Esim dogma buyume orali

Önümüzdeki 2 hafta içinde bazen bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılmaya devam edecek. Bebeğinizin her bir böbreği 800.000 hassas nefron ve atık tarama hücresi içerir. Anneler, artık hareketlerinizi kısıtlamayacak ve kan dolaşımını engellemeyecek rahat kıyafetler giymeğe başlamalısınız.

Tugcetug1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
434
203
Kizlar ben 25 haziranda olcam hasta ama sabah agzimda kanla uyandım dis etlerim kanamis. Bu hamilekik belirtisi olabikir mı internette. baktim bazi bayanlarda olabiliyormus

Fatma KTL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
4.523
7.103
Kizlar ben 25 haziranda olcam hasta ama sabah agzimda kanla uyandım dis etlerim kanamis. Bu hamilekik belirtisi olabikir mı internette. baktim bazi bayanlarda olabiliyormus
Bilmiorm ki cnm hic duymadim 😕

zezella

ay bak tahsin geliyorlar soldan soldan.
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2014
2.874
7.829
Benim de bat 24 haziran 6 gün var yani. Bende yumurtlama gününden beri kasık ve bacak ağrısı var bugün belim de ağrıyor akıntı arttı ama bana enfeksiyon gibi geliyor yarın o yüzden doktora gidicem.

Keşke hamilelik olsa :KK1:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-04-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 173 gün kaldı.

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Tugcetug1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
434
203
Benim de bat 24 haziran 6 gün var yani. Bende yumurtlama gününden beri kasık ve bacak ağrısı var bugün belim de ağrıyor akıntı arttı ama bana enfeksiyon gibi geliyor yarın o yüzden doktora gidicem.

Keşke hamilelik olsa :KK1:
Benimde 25 haziran bat. Cok merak ediyorum

zezella

Kayıtlı Üye
6 Kasım 2014
2.874
7.829
Benimde 25 haziran bat. Cok merak ediyorum
Aynen ya bir de benim beş ay önce düşük oldu düşükten önce fazla istemiyordum çocuk ama düşükten sonra baya istemeye başladım.

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Tugcetug1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
434
203
Aynen ya bir de benim beş ay önce düşük oldu düşükten önce fazla istemiyordum çocuk ama düşükten sonra baya istemeye başladım.
Gecmis olsun canim insallh bu defa olur

zezella

Kayıtlı Üye
6 Kasım 2014
2.874
7.829

Yukarı Alt