• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Bata 7 gun kala birlikte bekleyelim mi?

melikeipek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
36
27
Belirtileri çoğalan veya değişen var mı?

Bu sabah ben otururken sağ kasığımda batma, ağrı hissettim hatta hafif yanma gibi his olarak. Kasığımla bacağımın birleşim yeri ağrıyor hala da geçmedi. Günlerdir temizlik yaptığım, dışarı çıktığım da yok ki ters bi hareket yapmışımdır diye düşüneyim. Anlamadım. Bu da psikolojimin uydurduğu olmayan bir belirti belki de 😀
Belirtileri çoğalan veya değişen var mı?

Bu sabah ben otururken sağ kasığımda batma, ağrı hissettim hatta hafif yanma gibi his olarak. Kasığımla bacağımın birleşim yeri ağrıyor hala da geçmedi. Günlerdir temizlik yaptığım, dışarı çıktığım da yok ki ters bi hareket yapmışımdır diye düşüneyim. Anlamadım. Bu da psikolojimin uydurduğu olmayan bir belirti belki de 😀
Kesinlikle bir belirti bence benimde sağda kasığım ve bacağımın kesiştiği yer bu tüm gün sızladı ağrıdı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-03-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 9 gün kaldı.

Bu noktadan sonra uyumada zorluk yaşamanızın bir çok sebebi vardır. Bebeğinizin çok daha fazla aktif olması, periodik kasılmalar yaşamanız, sinirli olmanız, ve doğumu bekliyor olmanız bu sebeplerden bazılarıdır. Bütün bu sebepler öngörülebilir ve çok yaygındır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

melikeipek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
36
27
9 gibi çıkmış olur 😍

Bu noktadan sonra uyumada zorluk yaşamanızın bir çok sebebi vardır. Bebeğinizin çok daha fazla aktif olması, periodik kasılmalar yaşamanız, sinirli olmanız, ve doğumu bekliyor olmanız bu sebeplerden bazılarıdır. Bütün bu sebepler öngörülebilir ve çok yaygındır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Emine Hatayli

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2019
494
651
Benim BAT 28 Haziran..
Bir kaç gündür aşırı iştah artışı var. Sürekli aç gibiyim. Acaba belirtimi? Umudum yok ama. Geçen 2 ayda çok umutlandım Bu ay öyle degilim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-04-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 65 gün kaldı.

Bugünlerde biraz sakar olduğunuzu fark edebilirsiniz. Bunun nedeni, rahminizde olan büyüme, doğuma hazırlık için eklemlerin gevşemesi ve bebeğin pozisyonunda olan değişikliklerdir. Dengenizi kaybetmemeye özen gösterin, fakat unutmayın ki bebeğiniz dünyadaki en etkili ve verimli şok emici sisteme sahip olan, kaslı ve direnci yüksek rahminizdeki amniyotik sıvı içindedir. Kolostrum (ilk süt) sızıntılarına rastlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Emine Hatayli

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2019
494
651

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-04-2020

Bebeğimi kucağıma almama 65 gün kaldı.

Bugünlerde biraz sakar olduğunuzu fark edebilirsiniz. Bunun nedeni, rahminizde olan büyüme, doğuma hazırlık için eklemlerin gevşemesi ve bebeğin pozisyonunda olan değişikliklerdir. Dengenizi kaybetmemeye özen gösterin, fakat unutmayın ki bebeğiniz dünyadaki en etkili ve verimli şok emici sisteme sahip olan, kaslı ve direnci yüksek rahminizdeki amniyotik sıvı içindedir. Kolostrum (ilk süt) sızıntılarına rastlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

melikeipek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
36
27
Kızlar sonuç 4.48 çıkmış bu neyin nesi şimdi 😞

Fatma KTL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
6.698
11.406

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-04-2020

Bebeğimi kucağıma almama 64 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızla gelişmeye devam ediyor ve münferit sinir hücreleri ile tanımlama grup hücreleri arasındaki bağlantıların sayısını artırıyor. Bu bebeğinizin hayatı boyunca kullanacağı karmaşık ve gelişmiş işlevleri yerine yetirecektir. Son haftalarda rahminizdeki genişleme ve gerilme devam ettikçe, karnınızada daha fazla acı hissedeceksiniz. Ayaklarınızı daha fazla dinlendirmeye çalışın.

Yukarı Alt