• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Batum da sperm yada yumurta donasyonu yaptiranlar

Meyra1903

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2016
598
518
mehaba artan kurlar yuzunden kibrisi artk artk dusnmuyorum batumda bir kac mekezlee gorstum batumu dusunen var mi acaba. yada orada tup bebek deneyenler

nurkan38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2013
5
2
mehaba artan kurlar yuzunden kibrisi artk artk dusnmuyorum batumda bir kac mekezlee gorstum batumu dusunen var mi acaba. yada orada tup bebek deneyenler
ben düşünüyorum araştırıyorum şimdilik bakalım.. fiyat olarak kıbrısın yarısı diyebilirim.. malum döviz fırladı hesaplı olduğu için tercih edicem pişman olmam inşallah

Bendis mc

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2018
24
9
batum değil ancak kıbrısta kuzenim ve akrabalarım yaptırdı cok başarılı bir merkez var tafsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı Alt