Batum da sperm yada yumurta donasyonu yaptiranlar

Meyra1903

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2016
598
517
mehaba artan kurlar yuzunden kibrisi artk artk dusnmuyorum batumda bir kac mekezlee gorstum batumu dusunen var mi acaba. yada orada tup bebek deneyenler

nurkan38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2013
5
2
mehaba artan kurlar yuzunden kibrisi artk artk dusnmuyorum batumda bir kac mekezlee gorstum batumu dusunen var mi acaba. yada orada tup bebek deneyenler
ben düşünüyorum araştırıyorum şimdilik bakalım.. fiyat olarak kıbrısın yarısı diyebilirim.. malum döviz fırladı hesaplı olduğu için tercih edicem pişman olmam inşallah

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-01-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 118 gün kaldı.

Önümüzdeki altı hafta boyunca bebeğiniz erken doğumdan etkilenmemek, hayatta kalmasını sağlaycak şekilde büyümeye devam edecektir. Rahim içinde bebeğin geçirdiği her gün gelişmesi için dolu dolu geçer. Bebeğiniz rahim içinde büyürken bulunduğu ortamı dolduracak ve daha sıkışık bir hale getirecektir. Her geçen gün bebeğinizin hareketlerini daha çok hissetmeye başlayacaksınız. Bebeğinizin darbe ve seslerini açıkca hissetmenize rağmen başkalarının bunu hissetmesi birkaç hafta alabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Bendis mc

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2018
24
9
batum değil ancak kıbrısta kuzenim ve akrabalarım yaptırdı cok başarılı bir merkez var tafsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

nurkan38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2013
5
2

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-01-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 118 gün kaldı.

Önümüzdeki altı hafta boyunca bebeğiniz erken doğumdan etkilenmemek, hayatta kalmasını sağlaycak şekilde büyümeye devam edecektir. Rahim içinde bebeğin geçirdiği her gün gelişmesi için dolu dolu geçer. Bebeğiniz rahim içinde büyürken bulunduğu ortamı dolduracak ve daha sıkışık bir hale getirecektir. Her geçen gün bebeğinizin hareketlerini daha çok hissetmeye başlayacaksınız. Bebeğinizin darbe ve seslerini açıkca hissetmenize rağmen başkalarının bunu hissetmesi birkaç hafta alabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt