Bayanlar ne olur söyleyin okumanın yaşı var mı ,30 yaş çok mu geç ?

merza_17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2014
231
80
okumak için 30 yaş asla geç değil inandıktan snr 35 yaşında hukuk fakültesi okuyan arkadaşım var 2 üni mezunu bence büyütmeyin bu kadar

bayatEkmek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2017
1
0
Merhaba,
Lolo şuan ne durumdasın merak ettim baya uzun süre geçmiş aradan.. İnşallah herşey yolunda gidiyordur! Bende açık öğretimi okumaya yeni karar verenlerdenim ve azmine hayran kaldım :)

Hicoloji

... T Ü R K ...
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2014
1.457
5.970
bence mutlaka yapın derim evlendikten sonra iki tane küçük çocukla 4 yıllık fakülte bitirdim açıktan hiç bir şey için geç değil. Hep destek Tam destek ben inanıyorum size :)

Asfht

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2012
45
17
ben 30 yaşındayım ocakta 31 olucam 11 yaşında bir oğlum birde bana destekmi köstekmi olduğunu anlayamadığım bir eşim var

açıktan okumak istiyorum 6. sınıfı bitirdim 7 den devam edicem inşallah

eşim bir kaç ay önce okumama çok destek oluyodu
şimdi zamanı geldi kayıt olucam
bu gün diyoki sen bilirsin ama bu saatten sonra olurmuki acaba yapamazsınki ama yinede sen bilirsin

yaa ben çok hevesliydim eşim hevesimi kırıyo böyle söyleyince

bende inadına okumayı içten içe daha çok istiyorum

fakat kafamda sorular var

benim olmayı çookk ama çoookk istediğim meslek doktorluk genel cerrah olmayı herşeyden çok istiyorum
fakat doktor olmanın ne kadar zor olduğunuda biliyorum buna rağmen başarmayı çok istiyorum en azından denemek istiyorum

ben bu saatten sonra bu isteğime ulaşablirmiyim
yada kaderime razı olup evimi temizleyip çocuğuma bakıp hem pişmanlık yaşayıp ölümümümü beklim
nolur bana bi destek olun bişeyler söyleyin sizin düşüncelerinizi çok merak ediyorum
Çok uzun zaman geçmiş bende 30 yaşındayım ve ayne sizin düşüncedeyim okuyabilirmişim bu yaştan sonra çocuklarla yapabilirmiyim diyorum. Şimdi ne durumdasınız merak etim

kumral55

Oğluşumm Herşeyimm (:
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2014
546
298
Bu aralar bende taktim okumayi kafaya bende 22 yasindayim evliyim bide 2bucuk yasnda oglum var fakat okumak istiyorum lise terk acikogretimden liseyi bitirip sinavlara grmek istoyorum bi ise girebilmek icin insallah basaririm varmi benim gibi acaba merak ediyorum

Asfht

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2012
45
17
Bu aralar bende taktim okumayi kafaya bende 22 yasindayim evliyim bide 2bucuk yasnda oglum var fakat okumak istiyorum lise terk acikogretimden liseyi bitirip sinavlara grmek istoyorum bi ise girebilmek icin insallah basaririm varmi benim gibi acaba merak ediyorum
sen çok gençsın yaparsın hiç fazla zaman kaybetmeden başla bence.

sergerdan

Örtmen hanım
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2013
632
714
30 yaş ne ki :KK14: ben fakülteden 70 yaşında bir amca ile mezun olmuştum :halay: 3. Üniversitesiydi ve okumanın asla yaşı yok.

sergerdan

Örtmen hanım
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2013
632
714
tüh utandım kendimden..ben 22yiim çokmu geç diyodum resmen silkelendim seni görünce..ama hakkaten zor dışardan okumak..bişiy diyimmi benim teyzem 32 yaşında liseyi okuyor dışardan..bence imkansız değil başarabirlirsin..başarabilirizzz:KK19::KK19:bende şuanda düşünüyorum evde mimarlık felanmı yapsam ama açıktan mimarlık okunurmu yaaa:26::26:
Açıktan mimarlık olmaz ki örgün okumak gerek.

fabric

fabric
ÜZGÜN
Pro Üye
23 Ağustos 2016
6.719
4.291
Çok uzun zaman geçmiş bende 30 yaşındayım ve ayne sizin düşüncedeyim okuyabilirmişim bu yaştan sonra çocuklarla yapabilirmiyim diyorum. Şimdi ne durumdasınız merak etim
okursunuz tabiki. çocuklar okula gittiği gibi derslerinize çalışırsınız hiç dert etmeyin.

Yukarı Alt