Bazen anlamıyorum

hayatben

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
144
Nişanlanacağım adam (temmuzda nişanm olacak) baZen çok basitçe konuşmaların ortasında bile ailesini savunuyor gibi cvplar veriyor bana annem yapmaz kardesim söyle diye anlam veremiyorm ve bu kötü hissetmeme sebep oluyo bşy yokken bile.. baska kişilerden bahsediyorz hmn kendi ailesi için savnma sekli.. dayamadm bi gün patladım düşman mıyım ben diye ? Saçmalama dedi snra bu sefer kendi annem bnu yapmış kardeşm bunu yapmş kendi konuşmaya basladı bu sefer bende kendmi çektim yorum yapmıyorm ya susuyorm ya doğrudr diyorum...

Kutsal Tiramisu

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK 🖤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.805
Ne gibi savunmalar mesela

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-10-2019

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 119 gün kaldı.

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Manolyalale

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
223
Nişanlanacağım adam (temmuzda nişanm olacak) baZen çok basitçe konuşmaların ortasında bile ailesini savunuyor gibi cvplar veriyor bana annem yapmaz kardesim söyle diye anlam veremiyorm ve bu kötü hissetmeme sebep oluyo bşy yokken bile.. baska kişilerden bahsediyorz hmn kendi ailesi için savnma sekli.. dayamadm bi gün patladım düşman mıyım ben diye ? Saçmalama dedi snra bu sefer kendi annem bnu yapmış kardeşm bunu yapmş kendi konuşmaya basladı bu sefer bende kendmi çektim yorum yapmıyorm ya susuyorm ya doğrudr diyorum...
Ailesini kötüleme o dediğinde de yorum yapma

babutsa_0607

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
895
Bu aralar Sözlükte moda galiba. Aynı konuları başla sorularda açmak
Bugün okudum baSka soruda aynı konunuzu. Neyi dert ettiniz anlamadım . Annem yapmaz öyle değil demek suç mu ?? Ortada bir şey yok sadece annem yapmaz demiş ne kadar abartmissiniz. Sanki annesi size bişi yapmış da size inanilmiyor gibi

Kutsal Tiramisu

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK 🖤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.805
Bzmle alakalı olmayan bi konuda bile annem karısmaz annem iidir vs diyo sanki kötü dedik yada annesinm konusu oldu . Arkadaşmn annesinden bahsediyordm aaa benm annem karısmaz dedi dayanamadm ne alaka ben onu mu demek istedim dedim
Yanlış anlamayın ama sanırım daha önceki bir ilişkisinde bu konuyla ilgili bir sıkıntı yaşanmış olabilir diye düşündüm. Bilemiyorum tuhaf :)

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

hayatben

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
144
Yanlış anlamayın ama sanırım daha önceki bir ilişkisinde bu konuyla ilgili bir sıkıntı yaşanmış olabilir diye düşündüm. Bilemiyorum tuhaf :)
Ya olabilr tabi kimsede durduk yere böle bşy atlamaz demekki karışılma durumu olmuş bozulmuş.. şuan bana karsı yok mesela.. belkide daha önce oldugu için şuan bana karşı yok sorulmaz da böle bişy

Kutsal Tiramisu

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK 🖤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.805
Ya olabilr tabi kimsede durduk yere böle bşy atlamaz demekki karışılma durumu olmuş bozulmuş.. şuan bana karsı yok mesela.. belkide daha önce oldugu için şuan bana karşı yok sorulmaz da böle bişy
Öyle sorulmaz da. Erkek arkadaşına, neden sürekli böyle konuşuyorsun diye sorabilirsin kibarca :)

hayatben

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
144
Öyle sorulmaz da. Erkek arkadaşına, neden sürekli böyle konuşuyorsun diye sorabilirsin kibarca :)
Yani pek kibarca soramasamda baya delirdim sordm 🙈 sürekli bi savnma şekli düşmanmıyım ben dedim kötü hissediyorum kendmi tamam dedim dışardayım ailenle bir tek sensn ben eşikten ayagımı atamadm dedim dış kapıyım elim anladımda düşman değilim kötülemiyorum kimseyi dedim sinirli sinirli o da saçmalama fln abartma dedi özür fln diledi ama ben genede yorum yapmycm

Yukarı Alt