Bazı Kadınlar Neden Evlenmiyorlar???

E

EU3

Ziyaretçi

Bazı kadınlar neden evde kalıyor?

Kadınların koca seçebilecekleri bir dükkan olsaydı?

Kadınların gidip kendilerine erkek (koca) secebilecekleri bir erkek dukkanı (magazası) acılmıstır. Magaza 5 katlıdır ve her kat cıkıldıkca, erkeklerin nitelikleri de yukselmektedir. Magazada sadece tek bir kural gecerlidir: herhangi bir katın kapısından iceri giren kadın, o kattan alıs-veris etmek zorundadır ve eger bir ust kata cıkmak isterse, tekrar asagı katlara inemez. Bir gun bir grup kız arkadas, kendilerine erkek secmek icin magazaya gider. Ve....
1. KAT: Kapıda sunlar yazılıdır: 'Bu kattaki erkeklerin calısacak bir isleri var ve cocukları da severler'. Kızlar yazılanları okur ve soyle derler: 'Eh, hic yoktan iyidir ama bir de ust kata bakalım'.

2. KAT: kapıda yazılanlar: 'Buradaki erkeklerin iyi bir isleri var, cocukları severler ve son derece yakısıklıdırlar.' Kızlar: 'Hmmm, hic fena degil ama acaba bir ust katta ne var ?'

3. KAT : 'Buradaki erkeklerin cok iyi birer isleri var, cocukları severler, son derece yakısıklıdırlar ve ev islerine de yardım ederler'. Kızlar:

'Aman Tanrım, cok etkileyici ama yukarıda baska katlar da var.'

4. KAT : 'Buradaki erkeklerin isleri cok iyi, cocukları cok severler, gayet yakısıklı olup, ev islerine yardım ederler ve ayrıca son derece romantiktirler'. Kızlar cıglık atmaya baslarlar: 'Inanılmaz, bir ust katta bizi neyin bekledigini bir dusunun!' Ve bir kat daha cıkarlar...

5. KAT: sunlar yazmaktadır: 'Bu kat bostur ve sadece, kadınları memnun etmenin mumkun olmadıgını kanıtlamak icin konmustur.
Cıkıs soldadır; umarız inerken merdivenlerden yuvarlanmazsınız.

anlıntıdır..
bana komik ama gerçek geldi bakalım siz ne düşünceksiniz??? a.s
.

icimdeki_sen

17.10.2014 miladim kizim
Pro Üye
Emoji Skoru
78
mükemmeliyetciyizdir biraz ondan evde kaliyoruz heralde...
birde etikette yazan herseye cabuk aldanip icindekiler bölümünü tam incelemeye basladigimizda bütün zararli maddeli görüp vazgeciyoruz bundan evde kaliyoruz...

Son düzenleme:

Selenais

Kelepceliyim ben sana
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
bende söyle bir sey yazmak istiyorum, bir kitapta okumustum ve cok hosuma gitmisti:

Insanlar bir gülün pesinden kosarken..
ezip gectikleri papatyalarin farkinda degillerdir..

Evet memnuniyetsizlik cok kötü bisey, hep daha iyisi olcak diye bekleyen insanlar sonunda yalniz kalabiliyorlar (istisnalar haric)

Ve bir kadin yasi gectikce daha secici oluyor.

turuncu86

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
0
Ancak böyle anlatılabilirdi.
Daha fazlası olsun demenin sonuçları işte laelaelaelaelae
Ellerine sağlık canımmm Şeniz

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
166
ben evlenmeyenlerin evde kaldığını pek düşünmüyorum..benneyaptımki
evlenmemek de evlenmek gibi bir tercihtir..
biz evlendik de ne oldu sanki..gamyoncuiremsu

incisu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
üzümün çöpü, armudun sapı meselesı olayı en gusel anlatan bıcımdır herhalde...

aysun444

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
Ya bazı şeylerde sanırım kısmet işi. Mesela bir bakıyorsunuz çok güzel ve iyi huylu bir insan ama evlenmemiş, tercihen değilde kısmet olmamış... erkekler içinde aynı şey geçerli çevremdeki birçok erkek arkadaşım evlenmek istiyor ama olmuyor.
Allah herkese hayırlı kısmetler versin.

okypete

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
41.077
evde kalma deyimini pek sevmiyorum. ben evlenmedim,çünkü özgürlüğümü çok seviyorum, çünkü bencilim, çünkü rahatıma çok düşkünüm, çünkü bunu seçtim...

Son düzenleyen: Moderatör:
E

EU3

Ziyaretçi
ben evlenmeyenlerin evde kaldığını pek düşünmüyorum..benneyaptımki
evlenmemek de evlenmek gibi bir tercihtir..
biz evlendik de ne oldu sanki..gamyoncuiremsu
cnm. benim bende sen gibi düşünüyom ama 30 una gelmiş evlenememiş bayanlara sor bakem ne diyolar :roflol:

darkblue

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
mahalle halkı ağzıyla soylenen bir kelime olan "evde kaldım" sanırım bana uyuyor ama artık gunumuzün modern dünyasında kadınlar iş kariyer uğruna hayatın bir gerçeği olan evlenmek, çocuk sahibi olmayı erteliyorlarlar bende bunun örneğiyim su anda 42 yasındayım 22 senelık iş hayatım oldu sureklı erteledim evlenmeyi artık ben evlenmeyı dusunemıyorum çok zor begenıyorum aslında benden bır kac yas kucum arkadasım yenı evlendı bana evlenmenin yaşı olmadığını söylüyor ama jinekolog umda surda onumde bir kaç senem daha olduğunu evlenmek için ....

Yukarı Alt