Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Bazı Kadınlar Neden kocasız Kalır

Konusu 'Alıntı Yazılar' forumundadır ve graf tarafından 28 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2006
    Konu Sahibi : graf
  1. graf

graf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Kadınların gidip kendilerine erkek (koca) secebilecekleri bir erkek dukkanı (magazası) acılmıstır. Magaza 5 katlıdır ve her kat cıkıldıkca, erkeklerin nitelikleri de yukselmektedir.

Magazada sadece tek bir kural gecerlidir: herhangi bir katın kapısından iceri giren kadın, o kattan alıs-veris etmek zorundadır ve eger bir ust kata cıkmak isterse, tekrar asagı katlara inemez.

Bir gun bir grup kız arkadas, kendilerine erkek secmek icin magazaya gider.
    Ve....

1. KAT: Kapıda sunlar yazılıdır: "Bu kattaki erkeklerin calısacak bir isleri var ve cocukları da severler". Kızlar yazılanları okur ve soyle derler: "Eh, hic yoktan iyidir ama bir de ust kata bakalım".

2. KAT: kapıda yazılanlar: "Buradaki erkeklerin iyi bir isleri var, cocukları severler ve son derece yakısıklıdırlar." Kızlar: "Hmmm, hic fena degil ama acaba bir ust katta ne var ?"

3. KAT : "Buradaki erkeklerin cok iyi birer isleri var, cocukları severler, son derece yakısıklıdırlar ve ev islerine de yardım ederler". Kızlar: "Aman
    Tanrım, cok etkileyici ama yukarıda baska katlar da var."

4. KAT : "Buradaki erkeklerin isleri cok iyi, cocukları cok severler, gayet yakısıklı olup, ev islerine yardım ederler ve ayrıca son derece romantiktirler". Kızlar cıglık atmaya baslarlar: "Inanılmaz, bir ust katta bizi neyin bekledigini bir dusunun!" Ve bir kat daha cıkarlar...

5. KAT: sunlar yazmaktadır: "Bu kat bostur ve sadece, kadınları memnun etmenin mumkun olmadıgını kanıtlamak icin konmustur. Cıkıs soldadır; umarız inerken merdivenlerden yuvarlanırsınız

2. 9 Eylül 2006
  3. roxett

roxett Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    eline sağlık güzeldi. yani ilk gördüğümüz erkeğe sarılmamız lazım burdan çıkan ders:biggrin:

4. 9 Eylül 2006
  5. Krdi

Krdi Guru Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    348
    Valla ben ilk katta durmuştum. Aşırı derecede yetiniyorum galiba biri beni 4. kata kadar itebilir mi:yes:

6. 30 Eylül 2008
  7. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    153
    neden mi? daha iyisini arayış çabası ve buna rağmen bulamama korkusu!!

8. 30 Eylül 2008
  9. MeleklerKorusun

MeleklerKorusun Yorgun Savaşçı Pro Üye

Beğenildi:
    74
    Ödül Puanları:
    153
    5. KAT: sunlar yazmaktadır: "Bu kat bostur ve sadece, kadınları memnun etmenin mumkun olmadıgını kanıtlamak icin konmustur. Cıkıs soldadır; umarız inerken merdivenlerden yuvarlanırsınız:roflol:

çok şükür biz 2. katta durmuşuz....:lepi:

10. 30 Eylül 2008
  11. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    153
    ben 4. kat ta durup,avunabilmişim sanırım..iyiki bir kat daha çıkmamışım :)

12. 30 Eylül 2008
  13. sonuyok

sonuyok özlem kokan kızım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ben 1. katta durdum demekki hiç daha iyisi dememişim bulunca kocamo koca demişim heralde

14. 30 Eylül 2008
  15. dem44

dem44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    1.kat bana yettiyomuş demekki orda kalıverdim :eek:klava:biri beni bunula dövebilirmi

16. 30 Eylül 2008
  17. EU3

EU3 Ziyaretçi

4.kat çok cazip geliyor..orda birini seçmek en mantılısı dimi

18. 16 Aralık 2008
  19. qadife

qadife Rabbim Sana Emanetiz... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    aza kanaat etmeyen cogu bulamaz diye bir laf vardır yaa tam bu yane

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.