• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Bebe bisküvisi kilo aldırır mı

Feline

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2020
87
82
Şekerini yükseltirsin gereksiz yere.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-09-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 158 gün kaldı.

Bebeğinizin ayak ve parmak izi karakteristik şekilde şekillenmeye başlıyor. Eğer canlandırıcı bir içeceğe ihtiyaç duyuyorsanız, yüksek karbonhidratlı ve düşük yağlı olan kayısı suyu, üzüm suyu, limonata, portakal suyu, greyfurt suyu ve kızılcık suyunu deneyebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Hatunbuyurdu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2015
2.251
4.325
ben bi süre denedim sütle ama faydasını göremedim ,erken pes ettim belki bilmiyorum ama bi süre sonra yerken midem bulanıyordu bende bıraktım....

fionawoody

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
529
970
Yatmadan her akşam 15-20 ad. bisküviye 1 çay bardağı ılık süt ekleyerek mama haline getirip yedim bir zaman sonra paketini görünce bile midesini bulandırıyor insanın ama pes etmedim devam ettim yaklaşık 1 senede 10 kilo aldım sonrasında bıraktım ve aldıklarımı geri vermedim :halay: ne yapsam, hangi doktorlara gitsem, ne yesem, ne içsem kilo alamayan ben bebe bisküvisi ile aldım size de bol şans :KK54:

ezgyb

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2013
48
23
Kan yapan besinlerle birlikte işe yaramıştı bende kına kına diye bir bitki var onu alıp kaynatıyosun içine şeker ilave edip. Günde bir büyük bardak içmiştim o karışımdan 2-3ay. Bebe bisküvisini de çaya batırıp yiyordum o dönem 4kilo almıştım. Ama şekeri yüksek olanlar buna dikkat etsin lütfen.

mochaulatte

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
389
301
Arkadaşlar 3 seneden beri 47 kiloyum bebek bisküvisi kilo aldırırmı kullananlar var mı içinizde yardımcı olursanız sevinirim 😊
ben eskiden hiç kilo alamazdım , çok da fast food , abur cubur tüketmeme rağmen sonra bana neyin kilo aldırmadığını buldum.
Yemek yerken çok sıvı tüketiyordum bu az yemek yiyerek sofradan kalkmama sebep oluyordu. Bunu kestim.
Çok hareketli bir yaşamım vardı , patates gibi yaşamaya başladım.
Yemek yemeyi görev olarak görüyordum , hiç yemek zevkim ve kültürüm yokmuş şimdi anlıyorum.

Şimdi de 54 kiloyum pek kilom yine yok ama halimden çok rahatsızım en güzeli zayıf ve manken gibi olmak , keşke alışkanlıklarım hiç bozulmasaydı şimdi sürekli canım yemek yemek istiyor.

Yukarı Alt