• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Bebe bisküvisi kilo aldırır mı

Mavivioletta

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
129
172
Arkadaşlar 3 seneden beri 47 kiloyum bebek bisküvisi kilo aldırırmı kullananlar var mı içinizde yardımcı olursanız sevinirim 😊
Evet bence aldırır Hatta benim bir tanıdığım çok zayıftı diyetisyen ona geceleri yatmadan önce bir bardak sütle bebe bisküvisi yemesini söylemişti bununla birlikte 3-4 kilo almıştı.

Ozlmhzl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2020
13
3
Aldırıyor bende denedim 3 kilo aldim bir ayda ve diyetisyene gitmeye basladimdiyetisyene de sordum yatmadan once yiyebilirsin zaten bizde bunu kilo almak isteyen hastalarimiza öğün olarak öneriyoruz dedi icine yulaf ezmesi ve fındık cevizde koy ben yulaf ezmesini robottan gecirdim findik ve cevizi de robottan gecirdim bebebuskivisinin icine koydum yedim ama asil kilo alman icin vücudunu kalori ihtiyacından daha fazla kalori alman gerek bu şekilde kilo alabilirsin bende cok arastira arastira artik ogrendim 😁

Merviknn

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2020
134
155
Bebe biskuvisi bi zaman sonra mide bulandiriyor ben kahvalti yapmazdim aksama dogru biseyler yerdim o aliskanligimi degistirdim kahvalti yapip maksimum 2 saat araliklarla biseler yedim genelde kalorili seyler gece yatmadanda bazen muz bazen cikolatali gofret bazen pilav makarna veya bebe biskuvisi yedim boylelikle kisa zamanda 5-6 kilo aldim eskiden o gofreti bitiremezdim midem bulanirdi simdi pes pese 4-5 tane yiyebilirim. Sonuc olarak suan o kilolardan fazlasini aldim ve vermeye calisiyorum :olamaz:

kendimce01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2019
70
66
Banada 5kilo aldırdı etinin olacak çokta güzel tadı var 6 aydır pes etmeden her gece 2su bardağı kadar süte paketin yarısını boşaltıp içiyorum arada bir üstüne birtane muz

eslemkacar1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
4
1
Sütle birlikte tüketildiğinde aslında kalori oranı çok yükseliyor. Hızlı metabolizmalarda nasıl sonuç verir bilemedim ama.

Customone

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2019
1.076
1.936
Aldırmaz, sadece sağlığını bozar. Ben çok denedim. Gece 11 de makarna yerdim hamurişi poğaça pasta... Takviyeler vitaminler... Hiç kilo almadım. Şimdi ki aklım olsaydı hiç uğraşmazdım. Dengeli ve sağlıklı beslenmek lazım, sağlıktan önemlisi yok. İlk hamilelikte 30 kilo aldım ve ne normal insan kilosuna geldim :KK70: sonra yine zayıfladım eski halime döndüm, ben buyum böyleyim beğenen böyle beğensin yapacak bişey yok.

Yukarı Alt