bebeğı aglarken katılan varmı

baranxixnannesi

cantanem baranım benım
Pro Üye
Emoji Skoru
6
kızlar bebegınız aglarken bır anda katılıp moraran nefesı gıden oldumu hıç allah korusun ama ben bu ara bunu yasadıgım ıcın bılen varmı içinizde. ne gıbı tebbırler aldınız. o an nasıl oldu bıraz anlatırsanız sevınırım. allah hepınızın bebeklerını korusun. aslada yasatmasın.

inciboncuk

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
başıma gelmedi umarım da gelmez ama bir doktora sorsan canım bizi aşar bu konu bebeğini de allah korusun ve bi daha böyle olmasın inşllah

iremim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
sanırım aynı problem kayınvalidemde vardı napsın kadın ,bas bas bağırıyormuş kayınbiraderde morarıp gidiyormuş ağlayınca parmaksokuyormuş ağzına dilini yutmaması için neyse canım boşver sen bizide bir uzmana git .anlat yalnız bizim biraderde büyüdükçe gitmiş

çok geçmiş olsun

gonca2206

v for melinda
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
170
canım benim ablamın kızında var
annem yüzüne üflüyo ıslatıyo yüzünü filan sanırım
bizim orda uğunmak denir ona

baranxixnannesi

cantanem baranım benım
Pro Üye
Emoji Skoru
6
kızlar uzmana gıttık sagolun ama yınede bıldı almak ıstedım yasayanlardan o an cok heyecanlanıp bısey yapamıyom korkudan sagolun ama olan varsa yazsın yıne

yaseminsen

rabbım sen evladımı koruu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
uzman mıı hıc bısey yapmıyor gecen asıya gıttık drumuza ası olunca benımkı katıldı mosmor oldu suratı drda kaldır kaldır bısey olmaz dedı benım elım ayagım tıtredı korkudan salak adam kavga edıcektım nerdeyseee

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.577
cnm benim bebeğimde arada eğer çok ağlarsa olabilio ama allahtan hemen geçio ben suratına üflüyorum ve kaldırıyorum yatıyosa geçio hemen açılıo nefesi benim yeğenim çok olurdu ve morarırdı ablamda sanırım üflerdi suratına...

baranxixnannesi

cantanem baranım benım
Pro Üye
Emoji Skoru
6
benımkı uflemekle falan gwcmıyo kızlar o an gıdıyo cocuk ve bu yaklasık 1dakıkadan fazla suruyo. bugun sonuçlarını aldım
baran kansızmış ondan oluyormus.durduk yere olmaz cunkı.aglama nobetı gecırıyomuş. umarım tekrarlamaz cok korkuyo ınsan .
ama sızınle paylasma istıyorum. bu oldugu gunden ıtıbaren hastanedeyız. özellıkle ızmırlı anneler bakın ne anlatcam.
ılk 9eylul cocuk acıle goturdum. beyın tomografısı cekıldı sonuc temız. eve gonderdıler. bırgun sonra yıne cocuk katıldı gıttı resmen. hemen yıne goturdum. kan tahlılı ekg yapıldı.
kansızsa ve bronsıt varsa olur demıştı bırı bana. bende kansızmı acaba bakın bı dedım. kan tahlıl sonuclarında yok bısey gayet ıyı dedıler. kansız degıl dedıler. ıcım rahat etmedı.nıye oluyo o zaman dedım nobettır dedıler gectıler.
aldım oğlanı o sınırle burda can tıp merkezınde cok ıyı cocuk doktoru var duymustum.ama muayne ucretı cok pahalıydı.sıgortada olmayın oraya goturemıstım onceden. bu defa goturdum dırek ona. kan tahlılı yapalı dedı kansız olabılır dedı dırek anlatır anlatmaz .yaptırdık dedım. bende yapcam dedı. ve sonuç ne bılıyomusunuz. oğlum asırı kansız cıktı kan oranı cok dusukmus ve ondan oluyormuş ıyıkı getırmısın dedı. hemen ılac tedavısıne baslayalım dedı.basladık.
iki doktor ve ıkı farklı sonuç. sız sız olun bırseyden supelenıyorsanız ustune ustune gıdın artık doktorlarada guvenılmıyo.
yazıyorumkı bızım basımıza geldı sıze gelmesın dıye.
buda bır tecrube.

papatya58

AŞKSIN SEN.........
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benim yiğenim bu şekilde hatat geçenhafta beni çok korkuttu sıpa:)
eğer çok ağlarsa uğunuyor sesi soluğu kesiliyor resmen mosmor oluyor kaskatı oluyor ve hatta çok ilerlerse kendinden geçip bayılıyor..bebekliğinden beri böyle şuan 1,5 yaşında hala öyle kötü bir durum ama alıştık artık sanırım ırsiyiş biraz halasıda küçükken öyleymiş.bize sadece onu ağlatmamak düşüyor ağlamasın diye mağlesef her istediğini aklı yetene kadar yapacaz.umarım öyle alışmaz çünkü kozu kullanıyor ağlayarak her istediğini yaptırıyor.yüzüne üfleyin boğazına doğru ki hava gitsin ve morarırsa sakın yere yatırmayın daha çok boğulur ağaya kaldırın dik tutun

baranxixnannesi

cantanem baranım benım
Pro Üye
Emoji Skoru
6
papatya aynen dedıgın gıbı luyor baranda sagol cnm. yatırıncada daha kotu oluyo aynen aglatmıyoz bızde hıç

Yukarı Alt