• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Bebeği huysuz sürekli ağlayanlar , işe döndüğünüzde neler yaşadınız ?

victoryvivi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
5.624
6.902
Evet bebeğim 7 ayını doldurdu.
Birkaç güne işe döneceğim .
7 aydır abartmıyorum kucakta değilse sürekli ağlayan bir kızım var.
Hep mızmız , hep...
Yemeğini yedirirken , çorap giydirirken , Altını açarken , yelek giydirirken ,su içirirken ...

arabada oto koltuğunda gitmez , çok ağlar ve arkada memeye almak zorunda kalırım yoksa kan ter içinde kalır kusar.
Mama sandalyesinde oturmaz en fazla 2-3 dakika
Lütfen kucağa alıştırmışsın demeyin
Daha 2 günlüktü hastaneden eve geldik , yatağına koyduk morarana kadar ağladı .
Gazlı bir bebekti gazını çıkartmak için kucağımıza aldık . Sakinledi .
Şimdi bebeğimi bakıcıya bırakacağım
Yanında annem de olacak ama annem sağlık sorunlarından dolayı çok ilgilenemiyor .

Bakıcılar huysuz bebeklerden sıkılıyor mu , sabırlı olabiliyorlar mi .
Benim pek ümidim yok .
Sanki gelen her kişi üzerine bir de para vereyim , işiniz de sizin olsun deyip kaçacak gibi geliyor .

siz neler yaşadınız benim gibi anneler ...
Güzel şeyler duymaya ihtiyacım var

askitotomsu

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Mart 2012
8.367
2.830
Bir de sıcak su torbasını ayaklarının altına koymak, gaz için iyi geliyor. Tabii çok dikkat etmek lazım, su sızdırıp yakabiliyormuş. Bir de dönence iyi gelebilir

victoryvivi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
5.624
6.902
Öncelikle sizin sakin kalmanızı öneririm. Açtığınız konulardan, önemsiz şeylere takıldığınızı düşünüyorum. Anne mutsuzsa bebekler çok mızmız oluyor. Bakıcı ayrı sorun. Her şey zamanla yoluna girecek inşallah
Ben zaten sakinim .
Bebeğime çok ilgiliyim , sabırlıyım .
Sadece bir başkası bu kadar sabreder mi bunu yaşayanlara sormak istedim .

musluk suyu

Uygunsuz içerik
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2013
4.599
12.641
İstisnasız 17 ayın 16,5 ayını ağlayarak geçiren bir kızım var. Söylediklerinin aynısı yaşadım şimdi daha fazlasını yaşıyorum. Herkes ama herkes tek suçlu beni görüyor benim yüzümden çocuk böyle olmuş.
Bir de sakin ol çocuga geçiyor huysuzluğun diyenler de var. Yahu doğduğu günden beri sürekli ağlayan uyumayan yemek yemeyen emdiği zamanlar emmeyen bir bebeğe bakan bir insan nasıl huysuz olmaz.
Neyse konunuzu görünce yazmadan edemedim. İnş bakıcı bakar ve iyi bir bakıcı bulursunuz. Şahsen öz evladım 16,5 aydır ağlıyor uyumuyor ve yemiyor bazen Allahım al canımı diye ağlıyorum. 😂

victoryvivi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
5.624
6.902
Bir de sıcak su torbasını ayaklarının altına koymak, gaz için iyi geliyor. Tabii çok dikkat etmek lazım, su sızdırıp yakabiliyormuş. Bir de dönence iyi gelebilir
Dönencesi var
Yatağına yatırıyorum çalıştırıyorum
Ama durmuyor
Bebeğim yatmayı sevmiyor
Daha yatağına koyacakken anlıyor ağlıyor .

sıcak su torbası koyamam çünkü dediğim gibi duran bir çocuk değil . Zaten Gaz olayı azaldı eskisi kadar yok

victoryvivi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
5.624
6.902
İstisnasız 17 ayın 16,5 ayını ağlayarak geçiren bir kızım var. Söylediklerinin aynısı yaşadım şimdi daha fazlasını yaşıyorum. Herkes ama herkes tek suçlu beni görüyor benim yüzümden çocuk böyle olmuş.
Bir de sakin ol çocuga geçiyor huysuzluğun diyenler de var. Yahu doğduğu günden beri sürekli ağlayan uyumayan yemek yemeyen emdiği zamanlar emmeyen bir bebeğe bakan bir insan nasıl huysuz olmaz.
Neyse konunuzu görünce yazmadan edemedim. İnş bakıcı bakar ve iyi bir bakıcı bulursunuz. Şahsen öz evladım 16,5 aydır ağlıyor uyumuyor ve yemiyor bazen Allahım al canımı diye ağlıyorum. 😂
Evet aynen
Kucağa çok alıştırmışsın diyenler var
Bırak ağlasın diyenler var
Sizin de işiniz çok zormuş
Allah yardımcınız olsun :KK43:(((

-nemesis-

Half evil
Pro Üye
28 Mart 2017
12.317
32.337
Lutfen oto koltuğundan almayin bebeginizi. Ozellikle hareket halinde emzirmek cok tehlikeli.

Zamanla alisir illaki bakicisina yetersi sevecen biri olsun.

Yukarı Alt