• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Bebeği huysuz sürekli ağlayanlar , işe döndüğünüzde neler yaşadınız ?

musluk suyu

Uygunsuz içerik
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2013
4.599
12.649
Evet aynen
Kucağa çok alıştırmışsın diyenler var
Bırak ağlasın diyenler var
Sizin de işiniz çok zormuş
Allah yardımcınız olsun :KK43:(((
Amin hepimizin Allah yardımcısı olsun.
Aynen bırak ağlasın ağlayarak istediğini yaptırıyor diyorlarda. Bu da kafa ve vicdan çocuk morarıyor ağlarken. Benim çocuk öyle fena ki akrabalardan ne kimse yardıma gelir ne bakmaya. Ben bakayım sen duş al diyen yok sevmeye gelince takla atıyorlar ama. Ayh büyüsülerde rahat etsek.

victoryvivi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
5.624
6.902
Amin hepimizin Allah yardımcısı olsun.
Aynen bırak ağlasın ağlayarak istediğini yaptırıyor diyorlarda. Bu da kafa ve vicdan çocuk morarıyor ağlarken. Benim çocuk öyle fena ki akrabalardan ne kimse yardıma gelir ne bakmaya. Ben bakayım sen duş al diyen yok sevmeye gelince takla atıyorlar ama. Ayh büyüsülerde rahat etsek.
Bizde de durumlar aynı
Tek basıma bakıyorum :KK43:(
Aynen kv falan sadece ne güzel büyümüş diyor :) görümce aynı keza.

L4L4

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mart 2014
2.288
10.842
Benim kızımda 5 aylık şu an ben de 8 aylıkken kv ye bırakıcam. Benim kız sizinki gibi çok ağlamaz ama aşırı huysuz yani mutlu edemiyorum hep fazlasını istiyo ve şimdiden çok hareketli. İnş kv başedebilir diyorum ben de şimdiden düşünüyorum valla :olamaz:

Safkedi

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
107
42
Benim bebegimde böyleydi mama sandalyesine oto koltuğuna örümceğe hiç oturmadı hep kucaktaydi yinede mizmizdi süt alerjisi olduğu için çok huzursuz olduğunu düşündüm ki öyleydi Allah'ım hatırlamak istemiyorum o günleri algilari açık ve bağımsız olmayı seven bir bebek hala yürümeye başlayınca biraz rahatladım ama hala yemegi kendisi eliyle yer asla kaşık sokturmaz ağzına dişler tamamlanıp yürüyünce rahatlarsiniz ins bende 4 aylıkken yarım gün çalışmaya başladım annem ve bakıcı 3.5 saat bakamadılar ücretsiz izindeyim su anda sizde deneyip duruma göre hareket edebilirsiniz

kahvetelvesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2011
9.002
15.652
Ben işe döndüğümde 13 aylıktı.
Annem nasıl bakacak, nasıl uyutacak, nasıl yedirecek diye endişeleniyordum.
Sana yaptığı hiçbir şeyi annene yapmayacak, mecbur alışacaklar birbirlerine dediler.
İnandım ben de :)
Valla ne rahat baktı, ne doğru düzgün uyutabildi, ne yemek yedirebildi.
Sakin sakin bebeleri olanlar yine durumu anlamadılar yani :)
Ama geçti gitti nihayetinde.
Geçiçi süreç, belki kolay olur belki zor ama bir yol bulurlar.
Siz kafaya taksanız da takmasanız da aynı şeyler yaşanacak.

Yavrusum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2016
1.109
2.453
Benim kizim da öyleydi yarım gün bakıcısı vardı allaha çok şükür iyi birine denk geldik ve ben 1 ay beraber kalıp alıştırdım yine de ağlıyordu uyurken kolda sallanmak istiyordu kadın kolları ağrımasına rağmen çok sabirliydi. Allah büyüktür ama baktınız olmuyor başkasını ararsınız. Çocuğa sabır göstermesi çok önemli. Kızınız da zamana alışır. Tanidigim tum cocuklar icinde En çok ağlayan benim kizimdi şimdi şükür çok uyumlu bir çocuk emeklerin karşılığı alınıyor

Audrey Hepburn

"Paris is always a good idea."
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
2.072
1.515
Dönencesi var
Yatağına yatırıyorum çalıştırıyorum
Ama durmuyor
Bebeğim yatmayı sevmiyor
Daha yatağına koyacakken anlıyor ağlıyor .

sıcak su torbası koyamam çünkü dediğim gibi duran bir çocuk değil . Zaten Gaz olayı azaldı eskisi kadar yok
Benim 2 oğlum var deli gibi gazli bebeklerdi. Biri put gibi hareketsiz hantal digeri de 2 aylikken dönen bir yaramazdi. Dogduklari gunden itibaren yüzükoyun yatırdım bizim icin gazin tek çözümü emdikten sonra gerekirse 45 dk gaz cikarmak sonrasinda yatirirken gece gündüz bu şekilde uyutmak..emekliyor mu peki

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-08-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 70 gün kaldı.

Bebeğinizin ayak tırnakları görülmeye başlamış olabilir. Bugün bittiğinde gebe kalmanız ve bugün arasında tam yedi ay geçmiş olacak. Bebeğinizin büyümesi bu kadar hızlı ve haftalardır devam ederken bundan sonra bebeğinizin büyüme hızı doğum yaklaştıkça yavaşlaşacaktır. Emziren anneleri desteklemek için ve kar amacı gütmeyen çeşitli dernekler bulunmaktadır. Bunlarla iletişime geçebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt