• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Bebeği Renkli Gözlü Olan Anneler!!!

N

newlife

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: newlife
Arkadaşlar bebeğinizin gözleri doğduğunda ne renkti acaba?
Benim gözlerim mavi..çocuğun gözleri şimdilik 8 günlük olduğundan gri-lacivert..Açılıp mavi olma ihtimali varmı diye soruyorum..yoksa renkli gözlü olucak bebeklerin gözleri doğduğunda dahamı açık oluyo?

Son düzenleyen: Moderatör:

gxuxlçin06

YERİNE SEVEMEM
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
2.321
0
Arkadaşlar bebeğinizin gözleri doğduğunda ne renkti acaba?
Benim gözlerim mavi..çocuğun gözleri şimdilik 8 günlük olduğundan gri-lacivert..Açılıp mavi olma ihtimali varmı diye soruyorum..yoksa renkli gözlü olucak bebeklerin gözleri doğduğunda dahamı açık oluyo?
canım benim kızımın göz rengi doğduğunda lacivertdi:nazar::nazar:.sonra açıla açıla deniz rengi oldu.masmavi.benim gözümde yeşil mavi.benim gözlerimde ilk doğduğumda lacivertmiş.doğduğunda koyu renkse sonra açılıyor.eger açıksa koyulaşıyor ve mavilikten eser kalmıyor.a.s.a.s.

E

EU1

Ziyaretçi
benim oglumda maviydi dogdugunda ama o sut rengiymis,benimde esiminde gozleri kahverengi mavi olmaz bu cocuk dediler,dogruymus,iki aylik suan kahverengi oldu.gozrengi anne babadan alirmis,amabazen genlerdende alabilrmis.

gulce2008

zeynep
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2008
896
3
benım kızımda dogdugunda gozlerı lacıverttı sımdı 6 aylık mavı oldu benım ve babasının gozlerı yesıl bız boyle kalsın mavı olsun ıstıyoruz ıns degısmez.

N

newlife

Ziyaretçi
canım benim kızımın göz rengi doğduğunda lacivertdi:nazar::nazar:.sonra açıla açıla deniz rengi oldu.masmavi.benim gözümde yeşil mavi.benim gözlerimde ilk doğduğumda lacivertmiş.doğduğunda koyu renkse sonra açılıyor.eger açıksa koyulaşıyor ve mavilikten eser kalmıyor.a.s.a.s.
Çok mutlu oldum canım sen böle söleyince hihoyyyt Allah analı babalı büyütsün bebişini inşallah..a.s.

ay_tenli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
67
0
cocugun dedesinde bile farkli bir goz rengi varsa ordan bile alabilir gozrengini belli olmaz tum ailemin gozleri yesil ela birtek kardesimin gozleri koyu kahverengi dedelerim mavi babannem yesil gozlu bitek ananem kahverengi gozlu ona benzedi... ustelik dogdugunda masmavi gorunuyordu gittikce koyulasti ve kahverengi oldu bence belli olmaz???

Viola

Yiğitim bitanem..
Pro Üye
26 Haziran 2007
1.278
3
Canım,oğluşumun doğduğunda gözleri lacivertti,şimdi masmavi.benim gözlerimde mavi:) bu arada eşimin kahverengi ama akrabalarında var renkli göz..

N

newlife

Ziyaretçi
Benim baba tarafım komple mavi ve yeşil,daha 8 günlük bebişim..İnşallah mavi olur çünkü Asyamın göz ve kulak yapısı hariç geri kalan herşeyi babasına benziyo :) gözleri bari bana çeker inşallah

keri34

derinin annesi
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
1.723
4
oglum 5.5 aylık ve hala goz rengını anlayamadık.ne lacıvert ne yesıl ne kahve.bugun doltora sordum bu cocugun goz rengı ne zaman bellı olacak dıye artık degısmez dedı.pekı ne renk dıye sordum doktorda anlayamadı.bende merakla beklıyorum sonuc ne olacak dıye

ELXIXFNAZ

Meleklerim
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2007
3.357
14
benim kızımında koyu maviydi şimdi açık mavi umarım değişmez

Yukarı Alt