Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

bebeğim gazı varmıs gıbı zorlanıyor

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve snowdrop tarafından 31 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : snowdrop
  1. snowdrop

snowdrop sağlık,huzur ,mutluluk... Üye

Ödül Puanları:
    108
    kızlar bebeğım gazı varmıs zorlanıyor ,ses çıkartıyor sankı kakasını yapıyor gıbı ama ne gazdan nede kakasını yapmasından kafayı yıcem 2 gundur bılgınız varmı neden olabılır ......:1no2::sm_confused:

2. 9 Ağustos 2008
  3. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Ödül Puanları:
    148
    canımbenim bebeğimde bi 5 gün önce öle yapıyodu ıkınır gibi kendini sıkıyodu kızarıyo morarıyodu napmaya calıştını anlamıyordum ama gecti 2-3 gün yaptı böle

4. 9 Ağustos 2008
  5. snowdrop

Ödül Puanları:
    108
    benımkı 2 haftadır yapıyodu su 2 gun yok nıye anlamadım bı arkadasım karnı agrıyodur dedı valla bılemedım neden oldunu

6. 9 Ağustos 2008
  7. BeyzaNur-HH

BeyzaNur-HH Elhamdulillah Seni Gönlümde Yar Yanımda Var Edene Üye

Ödül Puanları:
    306
    ay yerim ben o bebisi
    insallah gecer canim

8. 9 Ağustos 2008
  9. snowdrop

Ödül Puanları:
    108
    insaalah canım yaa çok uzuluyorum bsey yapmıyorum dıye

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.