bebeğim gülmüyor

zullall

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
502
2 ay, 20 günlük bir bebeğim var. bebeğim beni görünce gülmüyor, sevinmiyor, tepki göstermiyor. bazen agucuklar yapıyo ama sadece sabahları ve sadece babasına yapıyor. bana yapmıyor. sürekli konuşuyorum gelişimi için, bazen bakıyor ama bazen ben yokmuşum gibi davranıyor. doktoru gelişiminin normal olduğunu söylüyor.
şimdi bebeği olan annelere sormak istiyorum. bebeğim çok mu küçük bunları yapmak için. ne zaman bana tepki verecek, ne zaman gülecek. gerçekten çok üzülüyorum. bu durum normal mi...:çok üzgünüm:

elanurum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
hiç üzülme zulal:) bu çok normal ,inanırmısın benim bebegim nerdeyse 6 aylık olacak kızım daha yeni yeni gülücükler kahkahalar atmaya başldı,daha önceleri biz özelliklede ben ne yaparsam yapayım hiç gülmez ilgilenmezdi çok üzülürdüm beni tanımıyor sevmiyor diye,benimkide bitek sabah uyandıında azıcık gülerdi okadar sonra tepkisiz suratsız bir bebewk olurdu:) şimdi grsen beni görünce seviniyor heycanlanıyor o minicik gözleri beni arıyor..bende senin gibi çok üzülürdüm ama demekki bebeklerimizin yapılarından kaynaklanan bişeyler bunlar sabret annesi göreceksin farklı oldugunu ilerde hissettirecek sana...

tolder

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benim de 2 ay 1 günlük bebeğim var. agular yapıp gülüyor. zaten çevreyi daha yeni tanımaya başlıyorlar. ilgi çok önemli. kendini üzme . 1-2 ay sonra gülücükler atmaya başlar.

serince84

sude'm,şevval'im
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
canım üzme kendi sakın baska bebeklerlede kendi yavrunu kıyaslama
unutmaki her bebegin gelişimi farklıdır hiçbiri birbirine benzemez
sen yavrunla iyi vakit gecirmeye calış bak isteyince babasına gülüyomuş
belki babacı olabilir ama olsun:roflol::roflol::roflol:
bak cok yakın anne dediğine bile şait olucaz ALLAH IN İZNİYLE
SEVGİLERLE CANIM

gulce2008

zeynep
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
canım bebegının gulmemesı onun gelısımının normal olmadıgı anlamına gelmez bence bebeklerınde yapısı karakterı var bazı bebekler cok guleryuzlu oluyor bazılarıda pek gulmuyor benım kızımda cok guluyordu dıyemem 4 aya kadar mutsuzdu hep hem gaz problemımızde coktu ama sımdı cok sukur ıyı emınım senın bebegınde senı gordugunde gulucukler atacak daha cok kucuk annesı

nnurayy

annesinin bal-kaymagi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
daha cok yolun basinda annesi unutmaki bebek diye adlandirilsalarda onlar birer insan farkli karekter yapilari olucak herbirinin hepsi birbirine benzesi tum dunya ayni tip insanlarla dolup tasar benim kizim 4,5 yaklasiyor nesele bir bebek ama inan 3,5 kadar tik yoktu hele bana yemek alt temizlemek gozuyle baktigi kesindi ama simdi gor cilve numara ne ararsan var bence bekle zaman onu cok degistirecek

zullall

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
502
hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. içim rahatladı:)

fxuxsfxuxs

yanılsamalar ülkesi
Pro Üye
Emoji Skoru
7
benim kızım da 1 ayını doldurduktan sonra sürekli gülmeye başladı ama bana özel bi durumu yoktu herşeye herkese saçma sapan nesnelere bile sırıtıyodu ben de bana farklı davranmıyo diye üzülüyodum biraz, annelik işte ille bişeyleri takıcaz şimdi 5 aya yaklaştık artık baya tanıyor beni büyüsün seninki de seni görür görmez başlayacak sırıtmaya

nisan annesi

bebegım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
canım telaşlanma benim kızda öyleydi şimdi ise çok ciddi bir yüz ifadesi var diyor herkes yani şuan bile ben ve babası hariç hiçkimsede gülmüyor gülse bile çok az çok ciddi kızın var diyolar galiba seninkide benim kızım gibi olcak

Prm.Oznur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
off canım sorma benim kızımda bayanlara gülümsüyor sadece ama erkeklere babasına hele çıldırıyor kahkaha atıyor babayı çook seviyor o ne derse ne yaparsa kahkaha atıyor ama bayanlar hiç pas vermiyor gülümseyip geçiyor.ama babişkosu kızımla çok ilgileniyor hep onunla konuşuyor şarkı söylüyor ondan kaynaklıyor erkeklere babasına kahkahalarla gümesi :roflol: babaya cıldırıyor resmen ama bende myleydim babamı başka seviyorum kızımda öyle olacak sanırım a.s

Yukarı Alt