bebeğim kağıt yuttu birşey olur mu:S

mad_sad

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
hanımlar ya bebeğim 8 ayın içinde, marketten gelmiştim, biraz benim gözetimimde oynadı marketten gelen insertler olur ya haftalık, 1 dk uzaklaştım bu tekrar uzanmış almış, bir parça çıkardım agzından kızdı bagırdı kusturmaya calıştım çok agladı, bir şey olur mu hanımlar, hiç bilgim tecrübem yok yardım:KK43:

Son düzenleme:

Carrie

KK Cumhuriyeti Başganı
Pro Üye
Emoji Skoru
1.685
büyük değildi herhalde o kağıt
birşey olmaz büyük ihtimal

vaseline

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Hangi İldesiniz hemen hıfzısıhha'ya başvurun test yaparlar

mad_sad

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
büyük değildi herhalde o kağıt
birşey olmaz büyük ihtimal
canım yalnız bırakmayıp cevap yazdıgın için teşekkür ederim, ufak bişey yutmuş bir kısmını çıkardım baya yumusatmıs salayalrıyla tatlı kaşıgı kadar bile değil

Son düzenleme:

mad_sad

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Hangi İldesiniz hemen hıfzısıhha'ya başvurun test yaparlar
amanın durum o kadar ciddi mi test yaptırmak sart mı? istanbuldayız canım, doktorumuzu aradık servisteymiş, hemşiresi geri dönücem gelince söz dedi, ama korkttum şimdi:S

Carrie

KK Cumhuriyeti Başganı
Pro Üye
Emoji Skoru
1.685
canım yalnız bırakıp cevap yazdıgın için teşekkür ederim, ufak bişey yutmuş bir kısmını çıkardım baya yumusatmıs salayalrıyla tatlı kaşıgı kadar bile değil
o zaman birşey olmaz merak etme
birşeyler yedir ona bastırsın o kağıt parçasını, kakasıyla çıkar artık

Son düzenleme:

vaseline

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
amanın durum o kadar ciddi mi test yaptırmak sart mı? istanbuldayız canım, doktorumuzu aradık servisteymiş, hemşiresi geri dönücem gelince söz dedi, ama korkttum şimdi:S
Hayır korkmayın doktorunuzla görüşün
Ben bir doktorla çalışıyorum pediatri doktoruyla bir gün bir anne aradı katı meyve sıkacağından palstik parça kırılıp öğütülmüş meyve suyuna karışmış bebek içmiş
Doktorumuz hıfzısıhhaya başvurun demişti test yapılıyormuş vücuda giren yabancı bir şey olduğu için ama sizin bahsettiğinize göre ufak bir şey yine de doktorunuza sorun panik olacak bir şey yok.

mad_sad

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
o zaman birşey olmaz merak etme
birşeyler yedir ona bastırsın o kağıt parçasını, kakasıyla çıkar artık
inşAllah canım zararsızca çıkar kakasından, meyvesini devam sütüyle karıştırıp verdim şimdi içiyor, bitirmiş gibi ama uykuya daldı:KK43: Allah ım sana emanet küçük meleğim:KK43:

sweet_baby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım kağıdın anamaddesi selülozdur..ve midede bunu sindirecek enzimler yoktur..dolayısıyla olduğu gibi büyük abdestle dışarı çıkacaktır..

telaşlanma bence ama gene de sen bilirsin.

Yukarı Alt