bebeğim kakasını yapamıyor

ilqnur

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
arkadaşlar 22 günlük bir bebeğim var ve kakasını yapamıyor. zeytinyağı verdim ama işe yaramadı. Başka bir çözüm yolu varmıdır bildiğiniz?? çok canı yanıyor yavrumun:KK43:(

MonaPisa

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
57
Canım benim, büyüklerin bir yöntemi vardır, ufacık bir gazete kağıdını rulo gibi yapıp zeytinyağına bulayıp poposuna koyarlar...çok kişide işe yaradığını biliyorum, benim kızımda da çok işe yarardı, istersen bir dene.

SEHER YILDIZI

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.845
Eğer mama veriyorsan aptamil comformil ver kabizliği gideriyo yok süt veriyorsan bebeğin çok küçük olduğu bi gida veremezsin zeytin yaği içir ve yine yapamazsa dereceyi yada kulak çöpünü yağa batirip totosuna hafifçe sok çok nazikçe sok ve minnacik hareketlerle çevir hassas olduğu için tahriş olmasin

Aksi

mebbus garisi yekdane
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Allah bagislasin, kac gündür yapmiyo acaba
benim cocugumda bebekliginde 11 gün yapamamisti,
dr emen cocuklarda normal oldugunu söylemisti,
eczanede fitiller var ondan kullanabilirsin.
gecmis olsun.

bide konu tekrari olmus

baranxixnannesi

cantanem baranım benım
Pro Üye
Emoji Skoru
6
cnm bnm oğlum 4aylıga kadar kendı yapamadı ek gıdaya gecınce yaptı kendı kendıne.
doktor derece verdı bıze arkasıyla zeytınyagına batırıp makata az az sok. hemen yapar bak

YASON

iki prenses annesiyim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
benim kızımda 1-2 gün yapmıyor yapıncada akşama kadar 2-3 defa yapıyor...

Paspal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
benim de komşum kızıma maydonoz çöpünü zeytin yağladı yaptık poposuna hafif tıklattı çevirdi allahım 3 bez doldurmuştu...dene derim bir zaarı olmadı...arada yapıyorum ben...derece kalın ya

ayxsxegxuxl çelik

doğaç efe &duru ela
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bende kulak çöpünü badem yağına batırarak yapıyorum her zorlanıp ağlamasında hemen anında görüntü oluyo dolu dolu yapıyo oğluşum maşallah

Minerva_83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Oyy kıyamam ben ona :KK43:
Bende pamuğu zeytinyağına batırarak masaj yapmanın çok iyi geldiğini okumuştum biryerden.

SEVCAN_84

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18
arkadaşlar 22 günlük bir bebeğim var ve kakasını yapamıyor. Zeytinyağı verdim ama işe yaramadı. Başka bir çözüm yolu varmıdır bildiğiniz?? çok canı yanıyor yavrumun:KK43:(
canim ben ayni şeyi tam 4 ay yaşadim bende 3 günde bir doktorun verdiği gliserin kansuk adli fitili kullaniyordum ve tam ayni anda 3 tane bez kirleniyordu 4 ayindan sonra duphalac adli ilaci doktor kontrolunde kullandim ve düzene girdi...ama hep doktor kontrolunde ilaç kullandim kulaktan dolma bilgilerle değil.....

Yukarı Alt