bebeğim kalçama doğru yerleşmiş!!!

betxuxl19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
7+0ken drye gittim kalp atışını duydum süperdi:nazar::nazar::nazar: ama dr dedi ki sen rahim filmi falan mı çektirdin kese biraz kalçaya doğru dedi.oysa ben filim falan çektirmrdim dryi biraz zorladım ama bebek diger tarafa doğru büyür dedi.kızlar benim gibi olan var mı????:1hug:

Banan

Eşine Sırılsıklam Aşık..!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
çok ilginç...ben bunu ilk defa duyuyorum...bir zararı var mıymış peki?

Asortie

bun@luzumvar..
Pro Üye
Emoji Skoru
604
valla bende ilk defa duyuyorum e o zaman senin karnın değil sırtın mı büyüyecek nası ya:1shok:

pamukum1

iyiki varsın meleğim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
valla bende anlamadım nasıl yani o tarafa doğru büyür nereye doğru büyüyecek

_WhitePearl_

Pamuk Prensesim...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
611
bende ılk defa duydum öyle bışı rahmının seklıyle alakalı olabilir

eylul166

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
861
sanırım bu demek oluyorki rahmin en arka tarafına yerleşmiş bebek..bu da karnın fazla büyümez anlamına filan geliyo heralde ..yoksa kalçaya yerleşmek diye bişey yoktur galiba ne bileyim ilk kez duydum..

betxuxl19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
ya çok hafif kaymış gibi bişey dedi kese gelişirken karna doğru büyür bişey olmaz dedi ben de sizlere bir sorayım dedim yoksaa sırtta veya kalçada bebek Allah esirgesin olur mu hiç öyle bişey ?

eylul166

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
861
ya çok hafif kaymış gibi bişey dedi kese gelişirken karna doğru büyür bişey olmaz dedi ben de sizlere bir sorayım dedim yoksaa sırtta veya kalçada bebek Allah esirgesin olur mu hiç öyle bişey ?
öyle bişey olamaz tabi canım..yukarıda söylediğim gibi büyük ihtimal fazla göbeğin büyümeyebilir o kadar ..dr un sorun değil dediyse bence takılma..hayırlı olsun..

Yukarı Alt