1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
  3. Notu Gizle

bebeğim sol göğsümü emmiyor

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve yildizyy tarafından 28 Mart 2009 başlatılmıştır.

28 Mart 2009
    Konu Sahibi : yildizyy
  1. yildizyy

yildizyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bebeğim iki gündür sol göğsümü emmiyor emmek içn ağzına alıyo bikere çekiyo ve öğürmeye başlıyo ama sağ göğsümde böle bişi yapmıyor hatta öbür göğsümü emmediği için öbürü sürekli ağzında ayrıca emmediği göğsüm artık şişti acıyo başına böle bişi gelmiş olan varmı neden olur sizce

2. 28 Mart 2009
  3. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148

benım de sag gögsum meme başı içe dönük oldugu ıcın en bastan berı silikon ucla emdi bebegım.baska türlü gögüs ucumu almadı..hıc bır sey yapamazsan sagmayı dene allah korusun mastit fılan olursun..bı süre sagarak ver..ve doktorunla görüş...gecmıs olsun..

4. 29 Mart 2009
  5. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    106
    Enteresan bir durum. göğsünüzü alamaması ile ilgili bişey olsaydı sanırım öğürme olmazdı, sütü çekip öyle öğürüyor. aklıma iki şey geldi, ya bebek o yöne doğru olunca ememiyor, hani belki geçici bir rahatsızlığı olmuş olabilir, boğaz da genizde ya da buna benzer, ya da sizin diğer göğsünüzde süte karışan bir rahatsızlık vardı( Allah korusun). Bence bir süre daha böyle devam ederse bi doktora gidin, bebeğinizle.
    Çok garipfisfisfis

6. 29 Mart 2009
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Üye

Beğenildi:
    138
    Ödül Puanları:
    198
    her bebek her iki göğüsüde alamayabiliyor..
    sana tavsiyem sütün var ise mutlaka muhafaza et sağ ve sakla..öteki göğsünden de besle..

8. 29 Mart 2009
  9. YZN

YZN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim kızmda ilk aylarda iki göğsümü de emiyordu. ama bir süre sonra sol göğsümü emmemeye başladı.daha doğrusu sağ tarafa kafasını çevirmek zor geliyor herhalde. sağ göğsümü emzirecekmiş gibi tutup emziriyorum. emmediği günlerde de sağıp buzluğa koyuyorum. işe başlayınca lazım olur.ama yeğenim sol göğsü hiç emmedi. hiç bir problemde olmadı (göğüsdeki şekil bozukluğu dışında) şimdi gayet sağlıklı çok şükür.

10. 30 Mart 2009
  11. cimcime50

cimcime50 Guru Üye

Beğenildi:
    562
    Ödül Puanları:
    353
    benim kızımda başta sol tarafı almadı daha sonra sağ tarafı öğürmedi ama.bendede şekil bozukluğu var

12. 30 Mart 2009
  13. solaris

solaris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    göğsünüz mastit olmuştur.o yüzden de sütün tadı değişmiştir.mutlaka sol göğsünüzü sağıp sütü boşaltın yoksa kanallar iyice tıkanır.bu konuyu doktorunuzla bir an önce konuşunki gerçekten tıkanma varsa ilaç verir.

14. 30 Mart 2009
  15. yildizyy

yildizyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar teşekkürederim cevaplarınız için dediğiniz gibi sütümü sağdım ve bi saksı dibine döktüm göğsümü iice yumuşattım sora almaya başladı herhalde süt göğsümde biriktiği için tadı bozulmuştu bilemiyorum artık

16. 1 Nisan 2009
  17. azrafak

azrafak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bu arada bugün doktora gittim bebek iri olduğu için riske atmayalım dedi sezeryan olacak 23 nisanda koca kafalıymış babası gibi normal doğumda kafa sıkışınca çok tehlikeli hem çocuk strese giriyor hemde birsürü beyin hücresi ölüyor neyse hepimiz için hayırlısı olsun

18. 1 Nisan 2009
  19. azrafak

azrafak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    -tatlicadiarzu-yaf pardon yanlış topiee yazdım ben bunu okuyordum unuttum kusura bakmayın