1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhabalar Ziyaretçi, Pınar ürün inceleme ankete katılım için tıklayınız.
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

Bebeğim ve kaynanam

Konusu 'Çocuk Büyütürken' forumundadır ve Yazyagmurum68 tarafından 13 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2017
    Konu Sahibi : Yazyagmurum68
  1. Yazyagmurum68

Yazyagmurum68 Üye Üye

Beğenildi:
    417
    Ödül Puanları:
    23
    Kizlar merhaba ben dogum yapali sali gunu kirk gun olacak ve kaynanamgilde kaldim bu sure icerisinde kirkim ckinca evime gidecem. Burada kaldigimdan beri kaynanam asiri derecede karisiyor bebegime bakma seklime ne yaparsam onu yapma sunu soyle yapma dye mudahale ediyo artk sabrim kalmadi ve size sormak istedigim bisey var bana diyorki 2 aylik oldugu zaman herseyden veririz yemeklerin suyundan felan tattiririz diyor doktorlar ilk 6ay su bile vermeyin diyor ben cok sinir oluyorum sizce ne yapmaliyim boyle biseyi nasil soyleyebiliyor dedigii dogrumu yani benide yanilgida birakiyo.

2. 13 Ağustos 2017
  3. benkeyfimvekahyasi

benkeyfimvekahyasi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1.350
    Ödül Puanları:
    48
    2 aylık çocuğa yemek mi verilir delirmiş mi?

4. 13 Ağustos 2017
  5. LaBoum

LaBoum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    988
    Ödül Puanları:
    43
    Hoho diyecegim yani...ben cok mucadele ettim.ama herkesle...sakayla karisik karsi oldum.bebegim kazandi.2.cocugumda kv yok ellemem ilkinde hep karistin dedi..
    Ben de elleyebilecegini zannettin dedin.
    Bebek ve korumasiz..buyuk torununa al yedir yika kurut saril uyu....

zumruduankakusu bunu beğendi.
  6. 13 Ağustos 2017
  7. LaBoum

LaBoum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    988
    Ödül Puanları:
    43
    Herseyi soylerler yaparlar 5 aylik kizima cay verdiler...cirladim ama cazgir olmadim.ayda yilda 1 gorecem...bir daha yaparsa izin vermem... Sen kv onune gecmezsen. Ooooo...filmin fragmani

8. 14 Ağustos 2017
  9. hiram2015

hiram2015 ❤Allahım ikinci meleğimde geliyor çok şükür Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.391
    Ödül Puanları:
    63
    bilmişler yaaa bunlarrr insanlarııı anlamıyorummmmmm

10. 14 Ağustos 2017
  11. Yazyagmurum68

Yazyagmurum68 Üye Üye

Beğenildi:
    417
    Ödül Puanları:
    23
    Vallahi bende sastm kaldm ben dedmki 6aya kdar doktorlar su bile vermeyin diyo dedim cok erken dedm yedirmeyecez tattiracaz diyo daha hala

12. 14 Ağustos 2017
  13. Tzk

Tzk Üye Üye

Beğenildi:
    812
    Ödül Puanları:
    18
    Canim neden kv kaldin ki?ben hastaligimdan dolayi 2 hafta kaldim sutum kesilyordu yemin ederim onu yapma bunu yap derdi dinlemezdim kardeslerine anlatirdi sonra bak teyzende benim dedigimi diyo yapmasin diyo dedi ben de ayy yeter herkes bi cok bilmesin dedim.Lafin teyzesine degil onaydi haa lafimi soyledim degisti mi tabiki hayir

14. 15 Ağustos 2017
  15. Yazyagmurum68

Yazyagmurum68 Üye Üye

Beğenildi:
    417
    Ödül Puanları:
    23
    Benim istegime kalmiyorki dogumum yaklasinca baslamisti kirkinz ckana kadar yollamam sizi diye evlerimiz 10 dk ble degil birbirimize esimde kalalim annem kalin diyo dedi bisey diyemedim inan bende snir krizleri gecirdim cok skur bugun kirkim ckiyo aksama evime gidiyorum. Bizimkininde cenesi hic durmuyor cocuk terliyo diyo giydirme diyo 1 saat sonra abov oyle gezdirme cocuk usur yelek giydir diyo naptigi belli degil benim her yaptigim harekete bi kulp buldu kadin :KK11:

16. 15 Ağustos 2017
  17. zumruduankakusu

zumruduankakusu ne mutlu Türk'üm diyene! Pro Üye

Beğenildi:
    6.562
    Ödül Puanları:
    143
    onlar bizden önce çocuk büyüttüler ya, her halta karışma hakkını buluyorlar kendilerinde...
    hey allahım ya sinirlendim bak şimdi...
    neyse arkadaşım, bebeğine 6 aydan önce bir şey yedirme. anne sütü yetiyorsa, yetmiyorsa da formül mamalar var.
    nasılsa akşam dönüyormuşsun evine, kafana takma bitiyor kutsal çilen :KK14:

Yazyagmurum68 bunu beğendi.
  18. 15 Ağustos 2017
  19. merwus

merwus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    763
    Ödül Puanları:
    68
    Benim kv de de daha hamile kalmadan önce anlatırdı 4 ay olunca vermiştim ben yemeklerin sularından tattırınca iyi oluyor falan diye. Ben verilmez dedikçe o inatla çocuk yemeğe daha kolay alışır damak tadı gelişir diyordu. Hamile kalınca eşime dedim (ki kv ile normalde iyi anlaşırız) çocuğuma nasıl baktığıma karışmasın. 6 ay olana kadar hiçbirşey vermem ben. Şu ana kadar iyi anlaştık tatlı aşımız acı olmasın diye. Artık eşim mi konuştu benim inadımımı anladı bilemiyorum. Şimdilik karışmayacak gibi görünüyor. Ama karıştıkları gün cıngar çıkarabilirim korkarım . Çocuğunuz konusunda taviz vermeyin bundan sonra. Hem kendi psikolojiniz hem de çocuğunuzun sağlığı için müsaade etmeyin.

Yazyagmurum68 ve zumruduankakusu bunu beğendi.