• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Bebeğimde leke olurmu

Yaren1985

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2016
86
35
35
Merhaba kızlar bugün kahvaltı yaparken zeytin çekirdeği koluma düştü hemen sildim sonra yıkadım leke olurmu ya bu takıntılarımdan kurtulamıyorum

ince bilek

🧿🧿🧿
Pro Üye
16 Temmuz 2010
20.737
42.843
Korkma birşey olmaz. İçini ferah tut. Banada demişlerdi aynısını korkmuştum ister istemez. Kızımda leke falanda olmadı.

lhilall

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2016
611
483
29
bende ilk haftalarda zeytin yiyip yanlisla yuzumu kasidim cok korkuyorum leke olcak diye benimdr belimde var zeytin lekesi diyolar ama annem hic hayirlamiyo ne ruyasinda gordugunu ne yiyip elledigini vucudda neusede yuzde olmaz i sallah

Yaren1985

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2016
86
35
35
bende ilk haftalarda zeytin yiyip yanlisla yuzumu kasidim cok korkuyorum leke olcak diye benimdr belimde var zeytin lekesi diyolar ama annem hic hayirlamiyo ne ruyasinda gordugunu ne yiyip elledigini vucudda neusede yuzde olmaz i sallah
Rüyada görünce zannetmiyorum olsun genetikde olabiliyomuş ama insan takıyo işte

lhilall

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2016
611
483
29
bebegimin belinde olmasi hosuma giderde yuz sıkıntı iste bide psikolojikmi ne zeytin cilek kiraz tarzi leke yapar denen seyler yedimmi yuzume kasinti geliyo insallah yuzunde olmasinda

Ahsennur12

MUHAMMED EMİR'İN ANNESİ
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2016
536
253
23
Merhaba kızlar bugün kahvaltı yaparken zeytin çekirdeği koluma düştü hemen sildim sonra yıkadım leke olurmu ya bu takıntılarımdan kurtulamıyorum
zeytin ilk defa duydum valla ciğer çilek vişne kiraz un hamur leke yapar benm annemde hamur yoğururken belini kaşımış belimde ufak beyaz lekem var ama çok hoşuma gidiyor

lhilall

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2016
611
483
29
bende un ve hamuru hic duymamistim benim belimdekine zeytin lekesi deniuo ama annem hic oyle elledigini falan hatirlamiyo olacagi varmis olmustur diyo