Bebeğimi Beklerken Araştırdığım Ürünler

meki0306

Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2018
158
181
Merhaba hanımlar mersinde yaşıyorum ikiz bebek bekliyorum uygun fiyata alabileceğim önerdiğiniz bebek odaları var mı? 2 adet büyüyen beşik almak istiyorum.

Merhaba ben alyans bebe den aldım, WhatsApp üzerinden sipariş verdim kapıda ödeme ile. Çok memnunum bebeğim 3 aylık şu an, ebatları da öyle devasa değil yatak odasına koydum tavsiye ederim. Fiyatı da oldukça uygun

demlicaykeyfi

Ve dünya bir çölse durma. Seraba su getir.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2014
8.817
12.520
Afilim92 Afilim92 Canım listenden anladığım kadarıyla sende kapalısın benimde ilk doğumum tecrubesizim haziranda sıcakta olucak doğuma hastaneye gidiyoken kıyafet olarak ne giydin üzerine . Saçma bi sorumu bilmiyorum ama çatı muanesi yapılıp duracağı için elbise tarzı bişey mı olsa rahat ederim. Bide doğum sonrası lohusa takımı mı aldın pijama yada gecelik olarak ne tercih ettin
hastaneye yatisiniz yapilinca size hasta onlugu giydiriyorlar yani kendi kiyafetinizle sanci cekmiyorsunuz. 17 saat cektim ordan biliyorum :-) dogum sonrasi her seyi giyebilirsin sorun olmuyor.

Cokopremses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
2.495
2.605
***Guncel***
Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz .
Ben çeşitli sebeplerle hazırlık konusunda biraz geç kaldım. Aslında çok soracak şeyim var. Ama ilk olarak şunları Şırnak istiyorum.
İyi almışım dediğin şeyler neler?
Keşke olmasaydım dediğin şeyler neler?
Neden?

Afilim92

♡cennet kokulum geldi ♡
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
15.595
19.980
Cokopremses Cokopremses bunu daha once yazmistim isine yarayabilir .Sorularını da ayrica cevaplayacağım.
*Bolca ağız mendili
*Muslin kundak
*Penye kundak
*Kisa kollu citcitli badi (temmuz annesiyim hava oyle sıcaktı ki kirkliyken bile citcitli badiyle durdu oglum .Sadece uyurken muslin kundakla uzerini örttüm,gece uzun kollu giydirdim)
*Cok fazla yenidogan kiyafeti almayin .Yıkarken cekiyor ve hemen küçülüyor. Ben alisveriste 3 6 ve 6 9 lara agirlik vermistim .Iyi ki oyle yapmışım. Ama 3 6 yi 3 aydan sonra giydirdim diyemem .Oglumun boyu uzun biraz da tombisti o zamanlar .2.aydan itibaren giydirdim .Su an 4 aylik 6 9 lardan giyiyor mesela .
*Cok begenip surekli minnacik coraplar almisim .Ama sadece 3 4 tanesini kullandik
*Babyjem fileli kuvet setimizi hala kullaniyorum .Bebegimi hep tek basima yikadim onun sayesinde
*Atesolcerimiz Braun kulaktan .Simdiye kadar yaniltmadi şükür.
*Ben genelde Lcwa ve E bebekten alisveris yaptim .Kalitesinden yana sıkıntı yaşamadım. Dedigim gibi her parca hemen küçülüyor. Fazla para yatirsan da 1 ay kullanacaksın az para yatırsan da .Ki aldigim ürünler kötü değil.
*Bebek doğunca surekli masraf cikiyor. Bezdi ,mamaydi ,dr kontrolu ,ozel aşısı ,her ay gelisimine gore oyuncağı vs.O yüzden kıyafetlere cok para yatirmaktan ziyade uzun sure kullanacağım bebek arabasi ,bebek odası vs gibi büyük parcalara yatırım yaptim.[/QUOTE]

Afilim92

♡cennet kokulum geldi ♡
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
15.595
19.980
Ben çeşitli sebeplerle hazırlık konusunda biraz geç kaldım. Aslında çok soracak şeyim var. Ama ilk olarak şunları Şırnak istiyorum.
İyi almışım dediğin şeyler neler?
Keşke olmasaydım dediğin şeyler neler?
Neden?
Iyi ki aldim dediklerim
* reflu yatagi babynest
*babyjem fileli kuvet
*stylo bebek bakim cantasi
*Braun Atesolcer
*Bondigo oyun halısı
*Casual Quantum Travel bebek arabasi
Keske almasam dediklerim
*iki tane besik .Oglum benimle yatiyor :)
Ihtiyaclar iyi ki ve keskeler kisiye gore degisir .Mesela anne yani sepet besigimiz var 1 gun bile icinde yatmadi .Cunku gazli bir bebekti her gaz sancisinda uyaniyordu .Sezeryanli halimle besige al koy yapamadim .Oyun halisi kurtaricim oldu 3.aydan beri kullaniyoruz .7.aya girdik .

choccywhoccydoodah

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
19 Kasım 2013
13.630
18.266
Afilim92 Afilim92 nasıl gidiyor?
Siz 7 ayı doldurdunuz sanırım,benim minikte 6 aylık oldu bile.
Gaz şikayetleri bitmiştir artık,şimdi ek gıda mucadelesi başlamıştır dimi? Bende ufaktan tadımlara başladım mama ictiği için.

Afilim92

♡cennet kokulum geldi ♡
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
15.595
19.980
Afilim92 Afilim92 nasıl gidiyor?
Siz 7 ayı doldurdunuz sanırım,benim minikte 6 aylık oldu bile.
Gaz şikayetleri bitmiştir artık,şimdi ek gıda mucadelesi başlamıştır dimi? Bende ufaktan tadımlara başladım mama ictiği için.
Canim bugun cok yoğundum donemedim kusura bakma .Ben iyiyim oglum da iyi şükür. Sadece her zamanki gibi sık sık uyaniyor bazen sabaha kadar uyumuyor .Biz 5.ayda tadimlara baslamistik 16sinda 6 ayimiz doldu .Bir cok sey gazi tetikledigi icin sınırlı sayida sebze yedirebiliyorum .Yogurt felaket gaz yapiyor ,ayni sekilde muz ve bal kabagi da.Aksi gibi en cok bunlari seviyor. Sen nasilsin ,bebis nasil?

Yukarı Alt