bebeğimi kaybedeli tam 2 ay oldu ve ben p.tesi işe başlıyıcam

YEXSXXIXMNUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
25
arkadaşlar ben 35.haftada bebeğimi kalp atışlarının durması nedeni ile kaybetmiştik 2 ay doğum raporunu kullanıyodum nve sayılı gün sona erdi p.tesi işe başlıyıcam şimdi herkez bana yaşadıklarımı hatırlatıcak masama oturucam son oturduğumda koca göbeğimi sığdıramıyodum şimdisenağlamasenağlamaakadaşlarım yanıma gelicek geçmiş olsun diye ben herseferinde duygulanıcam hamileğim diye hep ilgi alaka üzerimdeydi şimdi bana acıyan gözlerle bakıcaklarsenağlamasenağlamayaaaaaa ben işe dönmek istemiyorum ama mecburum dönmeye...senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

zeynep215

edep ya Hu!!!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
ne diyeyim be güzelim ne desem seni sakinleştirmez
rabbim sabrını artırsın hakkına hayırlısı buymuş canım ya ne olur bırakma kendini
tez vakitte rabbim sana yeni bi evlat verirde bunun acısı hafifler inşallah
inan ne diyeceğimi de şaşırdım tekrar tekrar sabır diliyorum sana
Allah yar ve yardımcın olsun:teselli:

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Allah sabırlar versin. Zor bi durum insanın boğazı düğümleniyor.
Allah'ım ilerde sizlere sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Acınızı tüm içtenliğimle paylaşıyorum.
Rabbim bir daha yasatmasin böyle bir aciyi... rabbim herkesin yavrusunu bagislasin anasina babasina

leylek82

çok zor bazen....
Pro Üye
Emoji Skoru
20
cnm bi de şu açıdan bak hamileyken sana özel ilgi gösterenler şim di de teselli etmeye çalışcaklar.acımak kelimesi şu an ki psikolojinden dolayı aklına geliyo olabilir.tabiki çok zor bi durum çok acı bişe yaşamışsın ama dostlarına ve sevdiklerine sığınarak daha kolay aşarsın cnm tıpkı şu an bize sığındığın gibi.ALLAH SABIR VERSİN İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA SAĞLIĞINA KAVUŞUP BEBİŞİNİ KUCAĞINA ALIRSIN

elfide

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Allah sabır versin. Çok zor bişey yaşamışsın. Allah hepimize hayırlı evlatlar verir inşallah

YEXSXXIXMNUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
25
ne diyeyim be güzelim ne desem seni sakinleştirmez
rabbim sabrını artırsın hakkına hayırlısı buymuş canım ya ne olur bırakma kendini
tez vakitte rabbim sana yeni bi evlat verirde bunun acısı hafifler inşallah
inan ne diyeceğimi de şaşırdım tekrar tekrar sabır diliyorum sana
Allah yar ve yardımcın olsun:teselli:
Allah razı olsun arkadaşım o kadar gerginimki anlatamam.

YEXSXXIXMNUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
25
Allah sabırlar versin. Zor bi durum insanın boğazı düğümleniyor.
Allah'ım ilerde sizlere sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Acınızı tüm içtenliğimle paylaşıyorum.
Rabbim bir daha yasatmasin böyle bir aciyi... rabbim herkesin yavrusunu bagislasin anasina babasina
Amin canım amin Allah ne bana nede başka hiç kimseye yaşatmaz böyle bi olayı inşallah

YEXSXXIXMNUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
25
cnm bi de şu açıdan bak hamileyken sana özel ilgi gösterenler şim di de teselli etmeye çalışcaklar.acımak kelimesi şu an ki psikolojinden dolayı aklına geliyo olabilir.tabiki çok zor bi durum çok acı bişe yaşamışsın ama dostlarına ve sevdiklerine sığınarak daha kolay aşarsın cnm tıpkı şu an bize sığındığın gibi.ALLAH SABIR VERSİN İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA SAĞLIĞINA KAVUŞUP BEBİŞİNİ KUCAĞINA ALIRSIN[/QUO
inan gerçekten dediğin gibi sizlere sığındım acım inan hafifliyo bu sitede yanlız olmadığı anlıyorum

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
85
arkadaşlar ben 35.haftada bebeğimi kalp atışlarının durması nedeni ile kaybetmiştik 2 ay doğum raporunu kullanıyodum nve sayılı gün sona erdi p.tesi işe başlıyıcam şimdi herkez bana yaşadıklarımı hatırlatıcak masama oturucam son oturduğumda koca göbeğimi sığdıramıyodum şimdisenağlamasenağlamaakadaşlarım yanıma gelicek geçmiş olsun diye ben herseferinde duygulanıcam hamileğim diye hep ilgi alaka üzerimdeydi şimdi bana acıyan gözlerle bakıcaklarsenağlamasenağlamayaaaaaa ben işe dönmek istemiyorum ama mecburum dönmeye...senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama
yeşimnurrr çok geçmiş olsun ama umudunu kaybetme çünkü mutlu olmalısınki hamile kalabiliyosun. burada onu bile bekleyen bir ton arkadaş var. yalnız yaranı deşmek istemem ama bebeğinnin kalbi neden durdu bende hamileyim ve inan bunun stresi beni yiyor bitiriyor amacım sana o anı yaşatmak değil sadece bize ışık olman ama üzeleceksen yazma sevgiler allah sana ve kocana uzunnnnnnnnnnnnnn uzunnnn ömürler versin

Yukarı Alt