bebeğimi vermek istemiyorum!!!!

Biricik

üç böcek bir çiçek
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
arkadaşlar benim sorunum şu: benim alt katımda eşimin üvey annesi oturuyor. kayınpederim 2 yıl önce kaynanam vefat edince bu hanımla evlendi.üvey kaynananım 12 yaşında bir kızı var. benim oğlumda 5 aylık oldu. üvey kaynanam benim evimden oğlumu kızının sevmek istediğini söyleyip kendi dairelerine götürüyor. bu esnada beni de çağırmıyor. çocuğu alıp gidiyor. ilk zamanlar ses çıkarmıyordum fakat sonra sonra kızmaya başladım. oğlumu seveceklerse evime gelsinler . neden alıp gidiyorlar anlamıyorum. birde geçen gün sevmek için yine aşağıya götürdüklerinde çocuğumu gezmeye götürmeye kalkmışlar. benim haberim yok tabi. allahtan hava sıcak diyip vazgeçmişler. sizce ben kızmakta haksızmıyım yaa?? bebeğimi evlerine götürüp sevmelerini istemiyorum bunu ona nasıl anlatabilirim?? offfff....ya ne yapmam lazım
Siz olsanız ne yapardınız?:uhm:

simlamutlu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
43
Yani ne diyeyim bilmemki huzursuz oluyorsan iyi bakamayacaklarını düşünüyorsan verme bir kaç kere bahene uydur düzeni bozulsun istemiyorum buraya gelin de uyuyacak de huzursuz de verme bir kaç kere vermeyince anlar istemez belki yok iyi bakıyorlardır diyorsan ver ne olcak sende işini yaparsın o sırada yani tam o insanlar hakkındaki fikirlerini bilmediğimden ne desem boş ama tabiki senden habersiz dışarıya çıkartmaları yanlış ben yinede kötü niyetli hareket ettiklerini sanmıyorum ama eğer 12 yaşındaki kızın eline veriyorsa sevmesi için kendide o sırada işine gücüne bakıyorsa güvenipde verme en azından düşürebilir boğazına birşey kaçırabilir ben evhamlı bir insanım açıkcası ben pek verebileceğimi sanmıyorum.

shiftcan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
552
restini çek çocuğumu sevmek istiyosa buraya gelsin beraber oynarlar diye. böylece senin gözetiminde olur.

yaseminsen

rabbım sen evladımı koruu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
sana kızım cocugu sevmek ıstıyor dedıgınde yanıma gelsın burda sevsın de
uykusu var karnı ac fılan de tavrını koy bence

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.577
cnm bencede tavrını koy baştan sonra hiç önüne geçemezsin hem seni niye çağırmıyorlar ki nasılsa eşininde öz annesi değilmiş küsersede küsün sonra daha çok zorluk çekersin....

Gkcn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
bence de sevmek istiyorlarsa evine gelsinler yada sen de git.çağırmalarını bekleme.ayy dur bende geleyim falan deyip iniver aşağı. ne kadar iyi bakarlarsa baksınlar sonuçta o evde küçük bi kız var.kucağına alıp düşürebilir.senin gözetiminde olmalı.ben de bazen oğlumu komşuma bırakıyorum(bakıcısı olacak).ama teyzeye güvenene kadar gözlemledim.güvenmek de önemli tabi emanet etmek için.

melikenalan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
senin bebegin kimsenin eglencesi degil. ve o senin hoslanmadıgın hic bir seye nezaket ilişkilerini dengelemek adına ödün verme.sana bebegine isteklerini hic saymamak adına bile.

Lady34

♥Kocasının Bebek'i♥
Pro Üye
Emoji Skoru
3
komsumuz çocuğunu alt katta oturan eltime bırakmış bende ordayım
kaynım seviyo öpüyo kendi kasığından bebeğe yemek verdiğini gördüm sinirden ağladım
ben olsam kıyameti koparırdım heralde!!!
görmek sevmek istiyolarsa evine gelsinler..senden habersiz bi yere götürmeye hiç ama hiç hakkı yok çünkü öz anne değil(ayırım yapıyorum ama )
öz anne çocuğuna baktığı gibi bakamaz

deniz_gunes

Hayat devam ediyor...
Pro Üye
Emoji Skoru
11.122
5 aylık bebeğini neden veriyorsun arkadaşım..?

Sevmek isteyen evine gelir ya da sen gidersin onların evine..Sevsinler tamam da gözünün önünde sevsinler..

Hele ki senden habersiz gezmeye götürmek nasıl birşey oluyor? Benim kafam basmadı? O ne demek?

Valla bilmiyorum 6 yasında oğlum, komşuya bile bırakmadım bugüne kadar..Ben .ocuk konusunda güvensizim kimse kusurabakmasın..Güvenmiyorum kimseye..
Anneanne, babaanne, hala, teyze....Bittiii..Bunlar harici kimseye güvenemiyorum hala..

Biricik

üç böcek bir çiçek
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
geçen ne oldu anlatayım. eve çıkarken merdivende rastladım. ayak üstü muhabbet ettik o sırada kuaföre gideceğimi söyledim. hemen bebeği onlara bırakmamı söyledi. bende gerek olmadığını işimin kısa olduğunu söyledim. zaten durmaz çok huysuz bu günlerde dedim.birde o gün onun altın günü olduğunu kızının bakabileceğini söyledi. ben yine olmaz dedim. ben olmaz dedikçe o ısrar etti o ısrar ettikçe ben dahada gerildim. bırakmak istemediğimi görüyorsun bu kadar ısrarın neden??? offf anlamıyorum ben bu kadını ne yapmak istiyor!!!

Yukarı Alt