Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

bebegimin göz rengi

Konusu 'Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri' forumundadır ve sultanlokumu tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : sultanlokumu
  1. sultanlokumu

sultanlokumu Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    merhaba bayanlar,kizim tam bugün 2 aylik oldu.göz rengi gri bazende gri koyu yesile kaciyor.benim göz rengim acik yesil,esimin acik kahve.benim baba tarafi hepsi mavi gözlü.esimin baba tarafida babasi haric hepsi renkli gözlü.kizim 2 aylik oldu hala ne renk olacagi belli degil.sizce ne olur?en önemlisi saglikli görmesi tabii.insan merak ediyor.

2. 1 Kasım 2010
  3. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Ödül Puanları:
    106
  4. 19 Aralık 2010
  5. celinesel

celinesel Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    108
    merhaba
    benim oglum da 2aylik ve gozlerinin rengi ayni sizin kizinizinki gibi.. Bence ela olacak
    acik yesile donmez gibi geliyor:)
    sizin kizinizin goz rengi netlesti mi?

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.