• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Bebegimin gözü lütfen bakarmısınız?

Olives Rire

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2015
488
447
Merhaba herkese arkadaşlar bebegim 2 aylık oldu bir gözü daha küçük göz kapağı düşük galiba böyle olup düzelen varmı doktora götürdük hatta 2 doktara gittik dedikleri şey 1 yaşına kadar geçer ama anne yüreği baktıkça içim eriyor doğum sırasında ikinamadim bebeği çektiler ondan mi böyle oldu kendimi sucluyorum böyle olup ilerde düzelen varmı &

tontriko

Rabbim sana emanetiz...
Pro Üye
1 Nisan 2011
30.008
56.445
Gecmis olsun.. bebegi kafasindan cekmislerdir gozuyle ne alakasi var? Ha beyninde Allah korusun birseyler hasar gormustur orasini bilemem tabii..bi norologa goturseniz?

Olives Rire

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2015
488
447
Gecmis olsun.. bebegi kafasindan cekmislerdir gozuyle ne alakasi var? Ha beyninde Allah korusun birseyler hasar gormustur orasini bilemem tabii..bi norologa goturseniz?
Çok tesekur ederim bilmiyorum ki bebegi çektikleri için gözü böyle olmuş dediler o kadar üzülüyorum ki baya da fark ediliyor :KK42:

Vaveylala

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
200
96
Kızımın da bir göz kapağı düşük. Görmesinde bir problem yok çok şükür. Estetik olarak da büyüdüğünde ameliyatla düzeltilirmiş.
Çok mu önemli? Bence değil. Görüyor çok şükür, benim için önemli olan o.
Eğer sizinki de göz kapağı düşüklüğü ise tedavisi olmayan bir şey değil. Üzmeyin bence kendinizi.

Olives Rire

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2015
488
447
Kızımın da bir göz kapağı düşük. Görmesinde bir problem yok çok şükür. Estetik olarak da büyüdüğünde ameliyatla düzeltilirmiş.
Çok mu önemli? Bence değil. Görüyor çok şükür, benim için önemli olan o.
Eğer sizinki de göz kapağı düşüklüğü ise tedavisi olmayan bir şey değil. Üzmeyin bence kendinizi.
Uzun ömürlü olsun meleginiz geçer dediler ama 1 yaşına kadar kızınız kaç yaşında n3 zman fark ettiniz birde çok belli oluyormu

Yukarı Alt