Bebeğimin sarılığı ne zaman geçer

Btlshn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Hayırlı sabahlar arkadaşlar benim kızım 50 günlük oldu ama hala sarılığı geçmedi ne zaman geçer acaba. Doktor göbeğine inmediği sürece sıkıntı olmaz yavaş yavaş geçer demişti ama hala yüzü sapsarı bebeğimin

limelemon

beklenmedik bir zamanda
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.784
Kızlar bugün bir sesten korktum aniden. Sonra baktım iç çamaşırımın ön kısmı ıslak. Suyum fln gelmemiştir di mi korkuyorum 😞

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-09-2019

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 108 gün kaldı.

Bebeğinizin el ve ayak tırnakları yavaş yavaş uzuyor. Bebeğinizin başı ile poposu arasındaki mesafe 20 cm'den daha uzun. Bu noktada doğan bebeklerin yarıdan fazlasının yaşama şansı var.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Btlshn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Kızlar bugün bir sesten korktum aniden. Sonra baktım iç çamaşırımın ön kısmı ıslak. Suyum fln gelmemiştir di mi korkuyorum 😞
Tuvaletini de kaçırmış olabilirsin eget korktuysan devam ettiyse suyun da olabilir dikkat et ihmal etme

limelemon

beklenmedik bir zamanda
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.784
Tuvaletini de kaçırmış olabilirsin eget korktuysan devam ettiyse suyun da olabilir dikkat et ihmal etme
Ben aslında mesajı yanlış yere yazmışım, cevap verdiğiniz için teşekkürler. Sonrasında bir kaş damla daha oldu. Tuvaletimi kaçırmış olabilirim dedim ben de ama öyle olduğunda hissediyorum. Su değildir inşallah.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-09-2019

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 108 gün kaldı.

Bebeğinizin el ve ayak tırnakları yavaş yavaş uzuyor. Bebeğinizin başı ile poposu arasındaki mesafe 20 cm'den daha uzun. Bu noktada doğan bebeklerin yarıdan fazlasının yaşama şansı var.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt