Bebeğin kesesi ne zaman görülür?Kalp atışı ne zaman duyulur?

MUGYAT

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
70
Merhaba herkese.Ben 5+5 günlük hamileyim.Bebişimin kalp atışını en erken ne zaman duyacağım terübeli arkadaşlar?:CüvCüv::emir_bebek:

MUGYAT

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
70
Heyyyyyyyyyyyyy beni duyan yokmu herkes uyudu mu :KK43:(((((((((((((((((((

gxuxl-xsxen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım benim 6 haftalıkkken kese göründü 8 haftalıkken kalp atışları göründü herkeste aynımı bilmem

ozlemyb

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
112
canlarım benım nasıl ıyı anlıyorum sızı, biliyorum neler hıssetıgınızı ama sabırlı olmanızı tavsıye edıyorum ben...
2 haftada bır dr gıdın 3.ay bıtene kadar sureklı gıtmek acaba kese gızuktumu kalp atısını ne zaman duyucaz bu tur endıseler daha yenı yenı gelısmekte olan yavrulara zarar verdıgını unutmayın...
su sıralar emınım dr gıttınız ve gebesınız dedıler sımdı 2 hafta bekleme zamanı keseyı goreceksınız kısmet olursa kalp atısını da duyarsınız ama duyamazsanız bı 2 hafta sonra nasıl olsa duyacaksınız
hersey nasıp kısmet arkadaslar hepimizin hakkında hayırlısı olsun

D

deryaa1

Ziyaretçi
Merhaba herkese.Ben 5+5 günlük hamileyim.Bebişimin kalp atışını en erken ne zaman duyacağım terübeli arkadaşlar?:CüvCüv::emir_bebek:
canım gebelik kesesi eğer doktora gittiysen görülmesi gerekiyor
kalp atışlarıda 7. haftadan itibaren duyabiliyorsun.
doktora gitmediysen doktora gittiğinde mutlaka keseyi görüyorsa içindeki yolk sac denilen keseyide görüp görmediğini sor.çünkü o kese bebeğin ileride o kese içinde gelişeceğine dair en önemli bulgu.
allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.

celen35

bodruma da gittik beraber :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
vajinal usgyle en erken 4. haftada kese gözükür.kalp aımıda 7 ve 8. haftalarda hatta bazen 9. haftada bile gözükür.ama kalbin sesini 10. haftadan önce dinlettirmez coğu.

Gkcn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
5-6 haftalıkken kese göründü.ancak kalp atışlarını vajinal ultrasonla duyabildik.karından ultrasonla 8 haftalıkken gördük.

betxuxl19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
ben de hamişim:nazar: 5+2 günlüğüm dr bana adetten 20 gün sonra gel dedi. çok korkuyorum dr ye gitmekten :bbo: tam 7+ 0 a denk geliyor sizce o zaman kesin görebilir miyim aslında daha gitmediğim içinde endişeliyim ama napıyım gelme dedi işte bir de eşimde yanımda yok beklemek o kadar zor ki...:1hug:

nisan84

Allahtan bize armağan :))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım ben 5 haftalıkken ufak bi kese gördük 7 haftalıkken de kalp atışlarını dr dinletti zaten kendinde görüyosun kıpır kıpır atıyo kalbi :))

axsxkitom

Konyanın Gülü :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
bende 4 haftlıkken keseyi gördüm 7 haftalıkken kalp atışını duyduk

Yukarı Alt