Bebeginde kalca cikikligi olan var mi arkadaslar

fatoss58

üc kücük melegin Annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Cok endiseliyim arkadaslar bebegimde kalcacigi olma ihtimali cok yüksek ,aranizda böyle bir sorunu olan var mi yardim istiyorum.
ilk kontrolümüzde ultrason konturolünün cok iyi olmadigini söyledi doktor, bu gün tekrar gidecegiz bakalim ne diyecek?Bebeklerinize dikkat edin bir ayagi diyerinden biraz kisa ise olma ihtimali var arkadaslar,bebegimde cok az var birde bir bacagi diyerinden daha kilolu sanirim yardimmmmmmmm

berrin_26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
kalca ultrasonun yapılsın once kafaya takma okadar erken teshıste tedavısı cok kolay.gecmıs olsun...

ayerba

MİNİK PRENSİN ANNESİ :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım ii çıkar inşallah ultrason sonuçların.geçen ay bizde usg çektirdik iyi dediler ama 12.haftanın sonunda tekrar bakacaz dediler.bu ayın sonunda tekrar gidecez yani.umarım bişey çıkmaz.

gelincik_01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
canım geçmiş olsun hemen endişeye kapılma tatlımm...
geçen ay bizde çektirdik bişey çıkmadı.. inşallah iyi olur fatoşcumm..

u2rem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Canim umarim ii çikar sonuçlar...çok geçmiş olsun..bizde 2 gün önce karin ultrasonu çektirdik kilo alimi az olduğu için bişey çikmadi çok şükür...

ilkyas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
canm endişe etme ya gerçi insanın elinde değil kalça çıkıklarının tedavisi var hiç merak etme

fatoss58

üc kücük melegin Annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Cok tesekkür ederim arkadaslar Allah a dua ediyorum insallah birsey cikmaz , saat 4 de randevumuz gelince yazarim tekrar Allah yavrularimizi korusun öpüyorum arkadaslar.

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.577
inşallah bişi çıkmaz fatoşcumm içini ferah tut cnm

ro_se17

no paniq no heyecan
Pro Üye
Emoji Skoru
2
inşallah bişi çıkmammıştır canımmm...sen şimdi endişelı olduğun için bacağının biri şiş gelıyordur canım sana korkma yoktur allahın iznıye bişiciği yavrunun

Yukarı Alt