Bebeğinizi İlk Ne Zaman Oynadığını hissetiniz???? Kızlarrrr

nur_erdem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Kıslar ben 17+1 günlük hamıleyım ama henuz bebeğimi hissetmiyorum siz hissetmeye basladınızmı yoksa bendemi bir sorun war ben hiç bişi anlamıyorumm yardımcı olurmusunuz neler hissediyorsunuz???:eek::CüvCüv::CüvCüv:

elvan.ecrin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Kıslar ben 17+1 günlük hamıleyım ama henuz bebeğimi hissetmiyorum siz hissetmeye basladınızmı yoksa bendemi bir sorun war ben hiç bişi anlamıyorumm yardımcı olurmusunuz neler hissediyorsunuz???:eek::CüvCüv::CüvCüv:
merhaba bende 18+1 günlük hamileyim bebeğin hareketlerini daha geçen hefta hissetmeye başladım merak etme stres yapma

reyhanKARAKAXSX

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba bende 17+5 haftadayım hala bişey hissetmiyorum. ama birkaç gün oldu doktora gideli. bebeğimizde bi problem yok gayet sağlıklı..
ama bende artık hissetmek istiyorum..

Nergis26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.280
cnm ben de yeni yeni hissediorum en net dün gece eşim de ben de elimizle hissettik muhtemelen karın gurultusu ya da bağırsak hareketleriyle karıştırıosundur. sırt üstü uzanınca kıpırdıo benimki sağa sola dönünce duruyo, bu haftalarda sanırım bebekler genelde uyuyo o uyandığında sen uyuosundur ondan hissetmiosundur. elini karnına koymadan hissetmen de daha geç olur

Kancicegim

Aysima´nin Annesi:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
ben ilk 14. haftamda hissetmistim ...cok hafif bir segermeydi...ama simdi kuvvetlendi ve dhaa iyi algilamaya basladim...dunden beri cok hareketli tekmeliyip duruyor...hele bir de muzik duyarsa ...

mehay

CANIM OGLUM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
37
ben ilk 14. haftamda hissetmistim ...cok hafif bir segermeydi...ama simdi kuvvetlendi ve dhaa iyi algilamaya basladim...dunden beri cok hareketli tekmeliyip duruyor...hele bir de muzik duyarsa ...
bak sen yaramazakaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2 cok yaramaz olucak cokkk:lepi:

Kancicegim

Aysima´nin Annesi:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
bak sen yaramazakaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2 cok yaramaz olucak cokkk:lepi:
valla mehaycim hic sorma,bizimki insallah oglak burcu olucak,duyduguma gore de oglak burcu cocuklari cok yaramaz ve hiperaktif oluyorlarmis...:emir_bebek:cekecegim var yani :emir_bebek:ama olsun raziyim:CüvCüv:

hfzhfz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
19+4 haftalığım bende 1 haftadır hissetmeye başladım.bambaşka bi duygu..

Yukarı Alt